Szok! Meghan Markle podpisała CIĄŻOWĄ umowę z pierwszym mężem!
Znamy szczegóły.
Znamy szczegóły.
Meghan Markle spodziewa się pierwszego dziecka. Już na wiosnę książę i księżna Sussexu zostaną rodzicami. W związku z odmiennym stanem 37-latki na jaw wychodzą nowe, szokujące fakty.
Okazuje się, że Meghan podpisała “umowę ciążową” ze swoim pierwszym mężem, Trevorem Engelsonem. Wiemy na czym polegał ten kontrakt.
Mężczyzna obiecał, że w przypadku, gdyby Meghan zaszła w ciążę, zapłaci za jej osobistego dietetyka, trenera i nianię dla dziecka. Dlaczego przyszła księżna zdecydowała się na taką umowę?
Kobieta bała się, że urodzenie dziecka pozbawi ją idealne figury, przez co nie będzie mogła kontynuować swojej kariery aktorskiej.
Zobaczcie, co przyjaciółka Markle powiedziała w rozmowie z Daily Mail.
Ona wie, jak ciąża w jej rodzinie wpływa na kobiety i była przerażona, że przytyje wiele kilogramów, co wpłynie na jej karierę..
Kobieta bała się zajść w ciążę i umowa była dla niej niezbędną. Nigdy nie poświęciłaby kariery dla dziecka.
Czyżby wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Meghan Markle? Zależało jej tylko na sławie?
Co ciekawe, Pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie.
ona jest brzydka ..sorry