Zdarzają się tacy fani, a raczej psychofani, którzy specjalnie się upodobniają do swoich idoli. Czasem w grę wchodzą nawet operacje i poprawki urody, tylko po to, żeby wyglądać jak gwiazda, na której punkcie szaleją.

Ekspertka od mowy ciała: Meghan była zdenerowowana

Sobowtór Meghan Markle

Niektóre osoby jednak nie muszą robić nic, a i tak wyglądają, jak postaci z show-biznesu. Takiego sobowtóra ma Meghan Markle – Olivia Marsden. Kobieta nawet w tym samym momencie zaszła w ciążę – miesiąc wcześniej, kiedy książęca para Sussex ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Nie wiemy jednak, czy był to zbieg okoliczności, bądź Oliwia wiedziała albo przeczuwała, że Markle jest w ciąży

Jak podał „The Sun”, Mardes prawdopodobnie urodzi za dwa dni. Para nie zna płci dziecka, ale nie ukrywają, że marzą o synu. Chyba nikogo nie zdziwi, jak napiszemy, że jeśli urodzi się syn, dadzą mu imię Archie – imię dziecka Meghan i Harry’ego.

Byłaby to dodatkowa radość, gdybyśmy mieli naszego małego księcia. Wtedy poważnie rozważyłabym nazwać go Archie… jak mogłabym tego nie zrobić?

– powiedziała Olivia.

Księżna Meghan pokazała NOWE zdjęcie syna Archiego na Instagramie

Na dodatek sobowtór Meghan Markle poznał swojego partnera w Toronto, czyli tam gdzie książęca para rozpoczęła randkowanie. Co więcej, pracując jako stewardessa słyszała od pasażerów na trasie Londyn – Toronto niezliczoną ilość komentarzy, że jest podobna „do tej aktorki z „Suits”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#MeghanMarkleLookalike

Post udostępniony przez Meghan Markle LOOKALIKE (@meghanmarklelookalike)

Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle
Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex attend a Commonwealth Day youth event in London
Harry and Meghan pay respects to those killed in Christchurch Royal visit to Northern Ireland