Meghan Markle i książę Harry niedawno ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Nie poinformowali, na kiedy planowany jest poród, ale prawdopodobnie przyjdzie na świat w połowie bieżącego roku. Para zna już płeć!

Meghan Markle i książę Harry płeć drugiego dziecka

Meghan Markle i książę Harry w połowie lutego zdradzili radosną nowinę. Podzielili się uroczą fotografią, na której widać powiększony brzuszek u księżnej Sussex zrobionej w ogrodzie w ich posiadłości.

Klamka zapadła! Pałac Buckingham: „Meghan i Harry nie powrócą jako pracujący członkowie rodziny królewskiej”

Wiadomo, dlaczego Meghan Markle i Harry ogłosili drugą ciążę w Walentynki

Jak donosi królewska ekspertka, Ingrid Seward, para zna już płeć dziecka i na pewno nie wybiorą tradycyjnego dla członków monarchii imienia. Teraz, gdy porzucili obowiązki royalsów, postawią na oryginalne imię.

Jestem pewna, że już znają płeć dziecka. To typowe w Los Angeles. Przypuszczam też, że nie będą czuli się zobowiązani do tego, aby wybrać którekolwiek ze standardowych królewskich imion. Imię na pewno będzie niekonwencjonalne. Mogą sięgnąć po nazwy w stylu wiktoriańskim, które symbolizują kolory: Red, czyli Redmond, Blue lub Gray dla chłopca. W przypadku dziewczynki mogą zwracać się do kwiatów – Daisy, Primrose, Violet lub Ivy.

Rodzina królewska REAGUJE na ciążę Meghan Markle. Wydali oświadczenie

Myślicie, że nas zaskoczą?

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.

Meghan i Harry

Meghan i Harry fot. REUTERS/Peter Nicholls