Zdjęcia z wypadku Harrisona Forda, marzec 2015 rok
Aktor był zmuszony do awaryjnego lądowania.
Aktor miał poważny wypadek. 72-latek pasjonuje się samolotami. Lata już długi czas. Nie zraziło go nawet awaryjne lądowanie w 1999 roku w korycie rzeki. Niestety, sytuacja właśnie się powtórzyła, a gwiazdor otarł się i śmierć.
Eksperci podają, że Harrisona uratowały doskonałe umiejętności. Obok pola golfowego, na którym wylądował było mnóstwo drzew. Aktor sprytnie je ominął. Teraz przebywa w szpitalu.
“Harrison jest wspaniałym pilotem. Wystarczy spojrzeć na fakt, że przetrwał przymusowe lądowanie – jest wykwalifikowanym pilotem. Spójrzcie tylko na miejsce katastrofy, są tam drzewa, jednak Ford umiejętnie je ominął. Obcięte skrzydło mogłoby spowodować obrócenie samolotu do góry nogami. Wedy byłoby naprawdę źle.”
Tato jest w szpitalu, jest poobijany, ale będzie dobrze. W każdym calu jest takim mężczyzną, za którego go macie – jest niesamowicie silny – mówi Ben Ford.
Harrison Ford, zdjęcia z wypadku
Rozbity samolot Harrisona Forda, 2015 rok
Harrison Ford otarł się i śmierć w marcu 2015 roku
Harrison Ford lądował awaryjnie w 1999 roku i w 2015 roku
Harrsion Ford, samolot