Król Karol (75 l.) będąc jeszcze księciem stawiał na krawaty w tradycyjne wzory, jednak odkąd został królem zaczął bawić się stylem – odświeżając swój look. W końcu, jeśli musi nosić na co dzień garnitury, chce, by wyglądały nowocześniej. Styliści zauważyli również, że król bardzo odważnie lansuje modę na mieszanie mocnych wzorów – krawat vs. poszetka.

Król Karol jeździ elektrycznym Audi za 400,000 złotych

Król Karol pojawił się ostatnio w kilku krawatach w urocze wzory, w tym dinozaury, pluszowe misie i słonie. Król też eksperymentuje z niecodziennymi (jak dla siebie) kolorami. Jednak Robert Hardman, królewski komentator powiedział, że gdy król zakłada swój krawat w małe Tyranozaury – znaczy to tylko jedno.

 

krol karol

Król Karol i jego krawaty

Różowy krawat w niebieskie dinozaury (Tyranozaury Rexy) znajduje się w szafie króla co najmniej od stycznia 2023 roku, kiedy założył go do kościoła w pobliżu jego posiadłości Sandringham w Norfolk. Był to podobno prezent od księcia Louisa, który jest fanem dinozaurów.

Dodatek ten od razu przykuł uwagę królewskich obserwatorów, gdyż władca zazwyczaj wybierał bardziej skromne wzory. Od tamtej pory wiadomo, że gdy król zakłada ten krawat, czuje się świetnie i jest pełen energii. Podobno zakłada go wtedy, by pokazać, że czuje się dobrze.

Nowe funty z królem Karolem – zobaczcie jak wyglądają

Ostatnio założył go na pierwsze oficjalne spotkanie, po tym jak zdiagnozowano u niego nowotwór.

Wzór w Tyranozaury Rexy stanowi zabawną grę na jego oficjalnym tytule „Charles III Rex” (czyt. czarls tri rex) Personel wie, że kiedy „C-Rex” ma na sobie krawat „T-Rex”, jest świetnej formie”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: