Gigi Hadid (25 l.) jest w piątym miesiącu ciąży ze swoim partnerem, brytyjskim wokalistą Zaynem Malikiem. Kim jest Gigi Hadid? Poznajcie najciekawsze fakty z jej życia!

Gigi Hadid – kim są jej rodzice? Skąd pochodzą? Jak naprawdę nazywa się Gigi?

Gigi tak naprawdę nazywa się Jelena Noura Hadid. Modelka urodziła się w Los Angeles, 23 kwietnia 1995 roku. W 2020 roku skończyła 25 lat. Gigi jest córką Mohameda Hadid, który od lat pracuje w branży nieruchomości oraz byłej modelki, Yolandy Hadid. Matka Gigi jest Holenderką, ojciec pochodzi z Palestyny. Podobno przodkowie ojca Gigi byli świetnie urodzeni – Mohamed utrzymuje, że pochodzi od księcia Nazaretu, Dahera Al Omera.

Sama Gigi o swoich korzeniach mówi tak:

Ludzie myślą, że od dziecka byłam sławna. To absolutnie nieprawda. Moja mama była modelką. Przeniosła się do Stanów, gdy miała 16 lat, żeby wysyłać swojej rodzinie w Holandii pieniądze. Mój tata był uchodźcą i każdego dnia ciężko pracował na siebie. Ja też pracuję ciężko, by uhonorować moich rodziców.

Yolanda Hadid, matka Gigi Hadid

Yolanda Hadid, matka Gigi Hadid, fot. FORUM

Ojciec Gigi Hadid, l Mohamed Hadid

Ojciec Gigi Hadid, l Mohamed Hadid, fot. Forum, Backgrid USA

Gigi Hadid ma siostrę, Bellę, która również jest modelką i młodszego brata, Anwara. Anwar także próbuje swych sił w branży fashion. Gigi ma też dwie przyrodnie siostry, Marielle i Alanę.

Gigi Hadid z siostrą Bellą

Gigi Hadid z siostrą Bellą, fot. Backgrid/FORUM

Gigi Hadid wzrost, waga, biust

Modelka ma 178 cm wzrostu, waży ok. 58 kg. Jej wymiary to 89-63-89 cm. Rozmiar biustu Gigi to C.

 

Jaką szkołę skończyła Gigi Hadid?

Zanim w ogóle poszła do szkoły, Gigi – jako małe dziecko – zaczęła pracę w modelingu. Miała zaledwie 2 latka, gdy pojawiła się w reklamie ubrań marki Guess. Potem jej kariera rozwijała się równolegle z nauką w szkole. Gigi skończyła Malibu High School. Podczas nauki w liceum grała w drużynie koszykarskiej i jeździła konno – brała udział w zawodach. Po skończeniu średniej szkoły Gigi przeniosła się do Nowego Jorku. Pracowała jako modelka, a jednocześnie studiowała psychologię kryminalistyczną. Studiów jednak nie skończyła, ponieważ pochłonęła ją praca modelki.

Czytaj też: Gigi Hadid jest W CIĄŻY

Kariera Gigi w modelingu

Gigi Hadid jest dziś jedną z najlepiej opłacanych i najbardziej rozchwytywanych modelek. Chodzi po wybiegach największych pokazów, bierze udział we wszystkich tygodniach mody. Pozowała w wielu sesjach, gościła na okładkach najlepszych magazynów. Gigi prowadziła też imprezy i brała udział w wielu kampaniach reklamowych różnych marek.

Gigi Hadid

Gigi Hadid, fot. FORUM/Backgrid

Gigi Hadid – choroba

W 2014 roku u modelki zdiagnozowano chorobę Hashimoto. Gigi przeszła na dietę i zaczęła brać leki. Po pewnym czasie fani zauważyli, że modelka bardzo schudła. Gigi zapewniała, że figurę zawdzięcza temu, że jej organizm zareagował na leczenie i – miedzy innymi – modelka przestała puchnąć i mieć huśtawki wagi.

Gigi Hadid świętuje urodziny z Zaynem Malikem! (ZDJĘCIA)

Partnerzy Gigi Hadid

Modelka w latach 2012-2015 była związana z Cody Simpsonem. Gigi wystąpiła wówczas w klipie Cody’ego „Surfboard”.

Gigi Hadid ze swoim ówczesnym chłopakiem, Codym Simpsonem

Gigi Hadid ze swoim ówczesnym chłopakiem, Codym Simpsonem, fot. Danny Moloshok / Reuters / Forum

W 2015 roku, gdy rozstała się z Simpsonem, plotkowano o jej związku z Lewisem Hamiltonem. Oboje pojawili się razem na kilku imprezach, a swoimi wpisami do mediów społecznościowych podsycili plotki. Pogłoski o romansie szybko jednak ucichły.

Gigi Hadid i Lewis Hamilton

Gigi Hadid i Lewis Hamilton, fot. MOSA / Backgrid UK / Forum

Przez krótki czas Gigi spotykała się z Joe Jonasem. Ich romans trwał około 5 miesięcy. W czasie, gdy byli razem, ich wspólna znajoma, Cara Delevingne nazwała ich ” G.I. Joe”.

Gigi Hadid i Joe Jonas

Gigi Hadid i Joe Jonas, fot. WM / Backgrid UK / Forum

Najdłuższy dystans i romantyczny finał miał związek Gigi z Zaynem Malikiem. Gigi i Zayn Malik zaczęli ze sobą chodzić w 2015 roku. Pierwsze wpsólne fotki pary pojawiły się miesiac po tym, jak Gigi rozstała się z Jonasem – w grudniu 2015 roku. W 2016 roku para pojawiła się razem na gali MET wzbudzając prawdziwą sensację. Po siedmiu miesiąch Gigi i Zayn rozstali się, by wkrótce potem znów do siebie wrócić.

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik, fot. FORUM

Gigi wystąpiła w teledysku Malika, „Pillowtalk”. W 2017 roku oboje pojawili się na okładce „Vogue’a”. Wystąpili też razem w kampanii Versace.

Gigi i Zayn zerwali ze sobą w marcu 2018 roku. W czerwcu 2018 znów byli razem. Kilka miesięcy potem, w listopadzie, znowu pisano o ich rozstaniu.

Ostatecznie Gigi i Zayn znów są razem od grudnia 2019 roku. W kwietniu 2020 media podały, że 25-letnia modelki spodziewa się dziecka ze swoim 27-letnim partnerem.

Gigi i Zayn na okładce Vogue

Gigi i Zayn na okładce Vogue

Gigi Hadid i Zayn Malik w styczniu 2020

Gigi Hadid i Zayn Malik w styczniu 2020, fot. FORUM

Gigi Hadid i Zayn Malik

Gigi Hadid i Zayn Malik, fot. Jawad Elatab / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gigi Hadid

Gigi Hadid, fot. FORUM/Backgrid