Gisele Bündchen (42 l.) ma nowego faceta w swoim życiu. I to chwilę po rozstaniu z Tomem Bradym. Paparazzi sfotografowali modelkę na Kostaryce z instruktorem jiu-jitsu Joaquimem Valente. Para spędza czas w Koji w Provincia de Puntarenas z dwójką dzieci modelki Benjaminem (12 l.) i Vivian (9 l.).

Smutna Gisele Bundchen odbywa kolejną wizytę u duchowej uzdrowicielki

Chociaż nie jest jasne, kiedy zaczął się ich romans, Bündchen i Valente zrobili sesję zdjęciową dla magazynu Dust z braćmi sportowca – Pedro Valente i Giu Valente, w 2021 roku.

W lutym 2022 modelka próbowała swoich sił w jiu-jitsu, nazywając w social mediach Joaquima, Pedro i Gui „niesamowitymi nauczycielami”.

Gisele Bündchen w nowym związku?

Czuję się silniejsza, bardziej pewna siebie i wzmocniona, odkąd zaczęłam ćwiczyć samoobronę. Uważam, że jest to ważna umiejętność dla wszystkich, ale szczególnie dla nas kobiet […] Dziękuję @ValenteBrothers za… sprawienie, że trening był tak zabawny, napisała na Instagramie.

Dlaczego Tom Brady i Gisele Bundchen się rozstali?

We wrześniu tego roku świat obiegła informacja, że małżeństwo rozgrywającego drużyny Tampa Bay Buccaneers i Bündchen rozpadło się po „epickiej kłótni”. Była para czekała tygodniami, aby przerwać milczenie w sprawie rozstania, ogłaszając w osobnych relacjach na Instagramie w zeszłym miesiącu, że sfinalizowali już „bolesny” i „trudny” rozwód.

Gisele Bundchen Fot.BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Gisele Bundchen, Tom Brady

Fot. Forum

Gisele Bundchen

Gisele Bundchen Fot. Forum