Gisele Bundchen (39 l.) i Tom Brady (42 l.) od 12 lat tworzą szczęśliwy związek. Para wychowuje dwoje dzieci – córeczkę Vivian i syna Benjamina. Ostatnio w mediach plotkarskich pojawiła się plotka o tym, że małżonkowie przeżywają kryzys.

WOW! 38-letnia Gisele Bundchen WYGRAŁA czerwony dywan w sukni od Stelli McCartney (ZDJĘCIA)

Gisele Bundchen i Tom Brady mają kryzys? Life&Style pisze, że chcą się rozwieść!

Jak pisze tabloid, para nie może ostatnio dojść do porozumienia w kwestii obecności w domu. Gisele, która oddała już skrzydełka aniołka Victoria’s Secret spędza teraz w domu więcej czasu. Tymczasem jej mąż wciąż jest bardzo zajęty. Life&Style twierdzi, że Gisele czuje się osamotniona. Dała mężowi do zrozumienia, że powinien już zwolnić tempo w pracy i zacząć poświęcać więcej czasu rodzinie.

Brady jest futbolistą. Gra w zespole New England Patriots i jest jednym z najlepszych zawodników w historii NFL. Ma swoje lata, ale wciąż czuje się na tyle dobrze, że nie chce rezygnować z kariery.

Gisele Bundchen szczerze o ROZSTANIU z Leonardo DiCaprio

Tymczasem w rozmowie z Observerem modelka powiedziała ostatnio:

Jestem z moim mężem od ponad 12 lat. A jak wiecie, mężczyźni są… Oni wymagają mnóstwo uwagi… Myślę, że bardzo ważną rzeczą jest bycie obecnym w różnych momentach życia partnera. Myślę, że to prowadzi do spełnienia – powiedziała Gisele.

Jak widać modelka jest gotowa sporo poświęcić, by jej ukochany był szczęśliwy. Pytanie tylko, czy w pewnym momencie faktycznie nie zacznie jej dokuczać fakt, że ona daje zdecydowanie więcej swojego czasu i poświęca więcej swojej kariery, niż jej mąż? Kto wie, może w plotce o rozwodzie pary tkwi ziarenko prawdy?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…

W końcu nie tak znane i uznawane za idealne pary show-biznesu rozwodziły się w ostatnim czasie…

Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala – Met Gala,  Gisele Bundchen i Tom Brady, fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Tom Brady i Gisele Bundchen, lipiec 2019, fot. MiamiPIXX / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

ele Bundchen, Tom Brady