Gosia Andrzejewicz (36 l.) na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Nie pojawiała się na imprezach i ściankach. Niedawno wróciła na salony. Przez ten czas ułożyła sobie życie u boku producenta Artura Kamińskiego, z którym ma 5-letniego syna Mateusza. Gosia pokazała na Instagramie zdjęcie z ukochanym i zdobyła się na szczere wyznanie.

Gosia Andrzejewicz schudła 14 kilogramów – zdradziła, w którym momencie powiedziała dość

Gosia Andrzejewicz partner Artur Kamiński

Wokalistka ostatnio kwitnie. Sporo schudła, a na ściankach wygląda obłędnie. Chociaż zdradziła, że jej partner lubi ją w „pełniejszym” wydaniu, ona lepiej czuje się kilka kilo lżejsza.

Gosia pokazała na Instagramie zdjęcie z Arturem z okazji jego urodzin. Poznała go, gdy miała zaledwie 18 lat.

Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje , naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ❤️❤️❤️❤️❤️ Potrafi walczyć jak lew o to co kocha❤️Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18 letnią dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj ❤️ W dniu Twoich urodzin życzę Ci ST0NKU dużo zdrowia, szczęścia, rewelacyjnych pomysłów na piosenki i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń ❤️Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty każdego dnia😘😘 DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ I WYTRZYMUJESZ ZE MNĄ❤️❤️❤️

Gosia Andrzejewicz z partnerem Arturem Kamińskim na Instagramie:

View this post on Instagram

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi jedyny i niepowtarzalny @stonestd ❤️❤️❤️Happy Birthday my beautiful soul❤️ Zostawcie pod postem życzenia dla Artura🥰Będzie mu bardzo miło😄Artur jest wyjątkową osobą, która oprócz tego, że ma ogromny talent muzyczny, wrażliwość, jest po prostu prawdziwie DOBRYM i PIĘKNYM człowiekiem. Jest z tych wyjątkowych osób, które gdy coś się psuje , naprawia TO, a nie wyrzuca do kosza i za to bardzo go PODZIWIAM i SZANUJĘ❤️❤️❤️❤️❤️ Potrafi walczyć jak lew o to co kocha❤️Poznał mnie, gdy byłam nieznaną nikomu 18 letnią dziewczyną bez pieniędzy, za to z ogromnymi marzeniami. Z otwartym sercem uwierzył we mnie, zaczął mi pomagać i tak jest do dzisiaj ❤️ W dniu Twoich urodzin życzę Ci ST0NKU dużo zdrowia, szczęścia, rewelacyjnych pomysłów na piosenki i spełnienia Twoich najskrytszych marzeń ❤️Bądź szczęśliwy i uśmiechnięty każdego dnia😘😘 DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ I WYTRZYMUJESZ ZE MNĄ❤️❤️❤️#stonestd #gosiaandrzejewicz #arturkamiński #muzyka

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

Gosia Andrzejewicz BEZ DOCZEPÓW – zmieniła też kolor włosów

Gosia Andrzejewicz syn

W 2015 roku Gosia urodziła syna Mateusza. Gwiazda chroni jednak jego prywatność i rzadko pokazuje go w mediach społecznościowych.

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA