Gosia Andrzejewicz (35 l.) kilka miesięcy temu zaczęła ostro ćwiczyć na siłowni. Zmieniła też dietę, dzięki czemu udało się jej bardzo schudnąć. Piosenkarka zrzuciła aż 14 kilogramów!

[Co działo się w show-biznesie 10 lat temu?] Pamiętacie DZIEWICZĄ Gosię Andrzejewicz?

Gosia Andrzejewicz zdradza, dlaczego zaczęła się odchudzać

W rozmowie z Wideoportalem Andrzejewicz zdradziła, co skłoniło ją do zmiany nawyków. Nie chodziło tylko o to, by ładnie wyglądać. Gosia przyznaje, że zbędne kilogramy przeszkadzały jej w pracy:

To było w czasie, gdy miałam bardzo dużo koncertów. Stwierdziłam podczas jednego z nich, że nie daję rady już sobie kondycyjnie. Przy takiej dużej ilości koncertów to jest przede wszystkim praca fizyczna. Zawsze na koncertach śpiewam na żywo. Dodatkowo poruszam się też, nie mówię, że tańczę, ale staram się poruszać dosyć intensywnie. Już po prostu nie dawałam rady. Po którejś piosence dostawałam zadyszki. To był taki moment, w którym powiedziałam sobie: Gosia, trzeba coś z tym zrobić – mówi Andrzejewicz.

Turbo odchudzona Gosia Andrzejewicz! Zgubiła w pasie 14 cm w 3 miesiące

Forma przydała się nie tylko podczas koncertów. Wokalistka wykorzystał ją również w życiu prywatnym. O tym, dlaczego jeszcze zaczęła ćwiczyć i jak lepsza forma pomaga jej w życiu dowiecie się z wywiadu Wideoportalu z Gosią – znajdziecie go tutaj.

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

A tak wyglądała Gosia zanim zaczęła się odchudzać:

scena z: Gosia Andrzejewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA