Gosia Andrzejewicz powraca z pełną piersią [VIDEO]

gosia-andrzejewicz-g-R1 gosia-andrzejewicz-g-R1

Pamiętacie jeszcze Gosię Andrzejewicz?

Piosenkarka szykuje dla swoich fanów niespodziankę. Jesienią ma się ukazać nowy album, o którym Gosia mówi tak:

Obecnie zbliżam się do ukończenia pracy nad moją nową płytą. Materiał, który na niej się znajdzie, powstawał na przestrzeni kilku lat. Myślę, że będzie to mój najdojrzalszy album, zdecydowanie bardziej zróżnicowany stylistycznie niż poprzednie. Znajdą się na nim piosenki utrzymane w stylistyce klubowej, ballady oraz utwory utrzymane w popowych klimatach. Myślę, że odmienność kulturowa osób zaangażowanych w tą płytę oraz miejsca w jakich powstawały utwory, w moim odczuciu nadają jej szczególny charakter.

Tymczasem w sieci pojawił się już nowy teledysk wokalistki. Wideo ilustruje piosenkę zatytułowaną Film.

Promuje ją również zdjęcie uduchowionej piosenkarki w seksownej małej czarnej, z ekstrawaganckim naszyjnikiem na szyi.

Cóż powiedzieć? Gosia pozostała w swoich klimatach. Jeśli je lubicie, posłuchajcie.

YouTube Video

Gosia Andrzejewicz powraca z pełną piersią [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz powraca z pełną piersią [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz powraca z pełną piersią [VIDEO]

Gosia Andrzejewicz powraca z pełną piersią [VIDEO]

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

35 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 01-08-14, 16:31 napisał(a):[/b]Goska skoncz pisac te pozytywne komentarze w bielsku ryja z ciebie przeciez wiemy ze to Ty a nuta strasznie dretwa nudna byle jaka nie da sie tego nawet sluchac po co sie takie gnioty wypuszczaDo niej nie dociera jest zbyt tepa wiesniara ze kazdy z niej ma polew ma kilka fanow zapewne to pogubieni w zyciu popaprancy no I temu ma sie za gwiazde

co ja słucham. to się trochę nie klei..

shit na maxa

A mi sie podoba

Nie wiem skąd przyszła moda na hejterów ale pewnie to skutek bezrobocia, braku perspektyw, kryzysu, braku jakiegokolwiek pomysłu na siebie … cóż pozostaje im laptop/smartfon i opluwanie innych.

Bardzo dobry kawałek! Gosia olej hejterów jak to jeden mądry człowiek powiedział „Więcej wrogów niż przyjaciół znaczy, że odniosłeś sukces”. Trzymam za Ciebie kciuki!

ona jest jak węgrowska nie zna pojęcia żenady oraz wstydu albo lubi robić z siebie pośmiewisko

Buahahhahahahahaha

spasla się i ma zolte żeby ale ogolnie piosenka przyjemna ciekawe zaskoczenie;)

[b]gość, 01-08-14, 14:42 napisał(a):[/b]Nie rozumiem hejtu z Waszej strony. Nawet bardzo przystępna piosenka, Gośka zrobiła krok do przodu, mam nadzieję, że jeszcze pozytywnie zaskoczy i zamknie buzie wszystkim hejterom 😉 Dziewczyna przynajmniej się stara, a nie świeci swym ciałem jak Dosia, której tylko tyle pozostało.wlasnie, goska robi muzyke,.jak nie ma nic do zaspiewania albo robi przerwe zeby odpoczac znika z mediow. Doda nie nagrywa za to pelno jej wszedzie. Kolejna celebrytka bo ani artystka ani piosenkarka nazwac jej nie mozna.

Nie rozumiem hejtu z Waszej strony. Nawet bardzo przystępna piosenka, Gośka zrobiła krok do przodu, mam nadzieję, że jeszcze pozytywnie zaskoczy i zamknie buzie wszystkim hejterom 😉 Dziewczyna przynajmniej się stara, a nie świeci swym ciałem jak Dosia, której tylko tyle pozostało.

hhahahahahh a ta dalej spiewa dla 6 latkow

Żebyście wy tak potrafili jak ona ! Jeśli nie macie interesu by jej słuchać to po co w ogóle słuchacie i komentujecie? !!!! Zostawcie jej muzykę tym którzy ja szanują i słuchają z przyjemnością

Dno i 1000 metrów mułu .Gniot na który stać tylko Gosię !!!

nie dotrwałam do refrenu

Goska skoncz pisac te pozytywne komentarze w bielsku ryja z ciebie przeciez wiemy ze to Ty a nuta strasznie dretwa nudna byle jaka nie da sie tego nawet sluchac po co sie takie gnioty wypuszcza

wszystko na jedno kopyto.

Piosenka jest rewelacyjna!

z jaką pełną

Piosenka bardzo fajna, teledysk miło się ogląda. Fajnie, że Gosia powróciła do ballad 🙂

Klip został bardzo fajnie wkomponowany w piosenkę. Film – usłyszałam jakiś czas wcześniej ale od tamtej chwili do teraz tak samo niezmiennie mi się podba!

ale hejt wszędzie, zaskakująco bardzo przyjemnie się słucha. obrażają ją zapewne te osoby, które kiedyś nuciły i bawiły się przy jej przebojach

Zaskakująco udana piosenka. Gdyby zaśpiewała to JUla lub Lisowska byłby hit, a skoro to Gośka będą kpiny

Fajne to zdjęcie w czarnej kiecce. Jak z Titanica 🙂

Kiedy ona zrobi sobie zeby? Wygląda jak wydra z tymi odsłonietymi dziaslami

nie lubię jej

Ona nie potrafi śpiewać!! Czy kiedyś to zrozumie??

BezNadzieja

Grafomania – jak zwykle.

niech ona w końcu odpuści ;/

Powodzenia, moze sie uda

Nie znoszę takiego zawodzenia. Nudy, flaki z olejem.

ale ma cyce duże

Ale kicz

Powodzenia, sympatyczna jest, ale do mnie to nie trafia, obiektywnie 🙂