Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

gosia-bernatowicz-g-R1 gosia-bernatowicz-g-R1

Kiedy przyszła na przesłuchania w ciemno, ujęła Edytę Górniak barwą głosu, o którym wielu wokalistów może tylko pomarzyć.

O tym, że ma niesamowity i niepowtarzalny głos, jej trenerka przekonywała ją ponownie – po pojedynku.

Niepowtarzalna barwa nie wystarczyła jednak, by Małgorzata przeszła dalej. Trenerom zabrakło energii w występie Bernatowicz. Wypadła pięknie, lecz blado przy stojącym u jej boku Danielu Cebuli Oryniczu.

Edyta podziękowała Gosi i poprosiła ją, by wreszcie się otworzyła emocjonalnie i uwierzyła w swoje możliwości.

Oglądaliście występ Bernatowicz? Co myślicie o niej, jako wokalistce?

Nie spodziewaliśmy, że Gosia Bernatowicz odpadnie z programu… Wygrywa Daniel Cebula-Orynicz!

Posted by Voice of Poland TVP on 17 października 2015

Trochę romantycznie ale jednak z pieprzem 🌝 #VoiceofPoland #Bitwy @d_cebulaorynicz @gosia.bernatowicz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland)

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

Gosia Bernatowicz, córka Ewy Kasprzyk, odpadła z The Voice

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

28 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Przechodzą dalej miernoty (poza wyjątkami), a odpadają świetne głosy. Wiadomo, programy tego typu mają promować (i nabijać kasę) jurorów oraz stację, a nie jakieś nowe talenty. Przykro.

[b]gość, 18-10-15, 12:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-10-15, 10:08 napisał(a):[/b]Dziewczyna ma piekny glos- dobrze o tym wie ale postawa zblazowanej diwy daleko nie zajdzie wlasnie przez podejscie nie moze sie przebic!! Mega talent ale to ciezka praca i pokora osiaga sie szczyty. Ja wczoraj odnioslam wrażenie ze wspomogla sie jakims psychotropem bo byla taka jakby obok tego wszystkiegozblzowana diwa to tylko pancerz ochronny, jest pod presją wizerunku matki ,dowarosciowuje się jej wartościa zamiast stworzyć swoją. Nie wierzy ,ze potrafi być wartościowa bo pewnie matka miała w dupie jej pomysł na życie,pewnie chciała mieć blond lalkę i tak ją kreowała- i nie wyszło, jak zawsze gdy coś się narzuca siła.[/quote]Dzieki za wyjasnienie. Szkoda dziewczyny bo glos piekny. Zdrowka jej i przy okazji tobie zycze. Pozdrawiam

A co z Andrzejem Mrozkiem ?!?!?! Dlaczego odpadł ?:-( Powinni go ukraść zamiast tej dziewczyny która popsuła utwór Sarsy!!!!!co o tym myślicie ?

Głos piękny, płytowa rownież, ale tę bitwę położyła. Śpiewała bez życia, bez zaanagażowania. Chłopak był o niebo lepszy. Sam głos nie wystarcza kiedy ktoś ma w dupie cała resztę.

Dla mnie jej glos to nic szczegolnego

SZkoda że odpadła bo ma piękny głos,ale mało wiary w swój talent,dziewczyna ładna i utalentowana,ale mus popracować nad stresem.

Głoc cudowny.ale trema ją zjadła.

i bardzo ja ruszyło,że nie przeszła tak samo jej mamusie

Śpiewa pięknie.ale chyba trema ją zjadła,co do głosu to prawda ,że ma bardzo oryginalny głos./

[b]gość, 18-10-15, 12:38 napisał(a):[/b]ludzie!!!! ewidentnie widać, że ona coś ma nie tak z psychiką! mało się nie popłakała, spróbuj być peny siebie jak psycha siada, powodzenia! biedna dziewczyna ma już 29 lat, a dalej na utrzymaniu mamy aktorki, jej płyta była klapą, nie zarobiła więc na swojej ambitnej kapeli z must be the music :/ ale teraz to już masakra po całości, coś niedobrego się z nią dzieje, nie zauważyliście? te okulary nałożyła ze strachu przed ludźmi… też tak uważam, widać, że jest niepewna siebie

[b]gość, 17-10-15, 22:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-10-15, 22:40 napisał(a):[/b]Kocham Cię Baron :-*No,boski jest…[/quote] On nalezy do mnie i tylko do mnie

[b]gość, 18-10-15, 01:24 napisał(a):[/b]gośka , kopnij wreszcie tą matkę w dupę , weź sprawy w swoje ręce, nie wpuszczaj jej do swojego życia, nie dzwoń, nie szukaj jej akcpetacji, zacznij być sobą a nie jej córką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budzisz litość , tego chcesz?????Wścieknij się , nie bój się, wizerunek to kupa ,po prostu żyj i śpiewaj jak ci w duszy gra a nie czy dobrze to wypadło.popieram! widać, że dziewczyna ma na tle matki mega kompleksy!!! hej Adele też jest gruba, ale piękna!

[b]gość, 18-10-15, 10:08 napisał(a):[/b]Dziewczyna ma piekny glos- dobrze o tym wie ale postawa zblazowanej diwy daleko nie zajdzie wlasnie przez podejscie nie moze sie przebic!! Mega talent ale to ciezka praca i pokora osiaga sie szczyty. Ja wczoraj odnioslam wrażenie ze wspomogla sie jakims psychotropem bo byla taka jakby obok tego wszystkiegozblzowana diwa to tylko pancerz ochronny, jest pod presją wizerunku matki ,dowarosciowuje się jej wartościa zamiast stworzyć swoją. Nie wierzy ,ze potrafi być wartościowa bo pewnie matka miała w dupie jej pomysł na życie,pewnie chciała mieć blond lalkę i tak ją kreowała- i nie wyszło, jak zawsze gdy coś się narzuca siła.

ludzie!!!! ewidentnie widać, że ona coś ma nie tak z psychiką! mało się nie popłakała, spróbuj być peny siebie jak psycha siada, powodzenia! biedna dziewczyna ma już 29 lat, a dalej na utrzymaniu mamy aktorki, jej płyta była klapą, nie zarobiła więc na swojej ambitnej kapeli z must be the music :/ ale teraz to już masakra po całości, coś niedobrego się z nią dzieje, nie zauważyliście? te okulary nałożyła ze strachu przed ludźmi…

A co z Andrzejem Mrozkiem ?!?!?! Dlaczego odpadł ?:-( Powinni go ukraść zamiast tej dziewczyny która popsuła utwór Sarsy

Nazwiska,które dają się odmieniać – odmieniamy!Błędem jest ich nie odmieniać! Pozdrawiam

to nie muchy w nosie tylko efekt przebytej depresji, jak uwierzy w siebie daleko zajdzie, piękny głos!!!!!!

Ma muchy w nosie i zero pokory. Damusia jak jej mamusia:)Nawet mi sie zrymowało;)

Dziewczyna ma piekny glos- dobrze o tym wie ale postawa zblazowanej diwy daleko nie zajdzie wlasnie przez podejscie nie moze sie przebic!! Mega talent ale to ciezka praca i pokora osiaga sie szczyty. Ja wczoraj odnioslam wrażenie ze wspomogla sie jakims psychotropem bo byla taka jakby obok tego wszystkiego

Nazwiska Daniela się nie odmienia ! Polonisci

gośka , kopnij wreszcie tą matkę w dupę , weź sprawy w swoje ręce, nie wpuszczaj jej do swojego życia, nie dzwoń, nie szukaj jej akcpetacji, zacznij być sobą a nie jej córką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budzisz litość , tego chcesz?????Wścieknij się , nie bój się, wizerunek to kupa ,po prostu żyj i śpiewaj jak ci w duszy gra a nie czy dobrze to wypadło.

Ma glos,ale jest bardzo wycofana.Poki w siebie nie uwierzy ,nic z tego nie bedzie.Musi sie umiec przebic.Zbyt wrazliwa na dzisiejsze czasy,niestety.

ona mroczala a nie śpiewała

[b]gość, 17-10-15, 22:40 napisał(a):[/b]Kocham Cię Baron :-*No,boski jest…

[b]gość, 17-10-15, 22:38 napisał(a):[/b]Nie lubie na kozaczku artykulow o TVOP, Top Model, czy Taniec z Gwiazdami. Oczywiscie od czasu do czasu to jest ok, bo mozna z kims podyskutowac i wyrazic swoje zdanie, ale po 3 artykoly do kazdego odcina? Ja np ogladam Top Modeal, ale troche pozniej niz premierowe odcinki, bo nie mam czasu, a wchodzac na kozaczka juz wiem kto odpadnia lub wygra, naet jak nie wchodze na dany artykol. Wiez, ze kozaczek upadl juz kompletnie i nie ma o czym pisac no ale bez przesady!

Kocham Cię Baron :-*

Nie lubie na kozaczku artykulow o TVOP, Top Model, czy Taniec z Gwiazdami. Oczywiscie od czasu do czasu to jest ok, bo mozna z kims podyskutowac i wyrazic swoje zdanie, ale po 3 artykoly do kazdego odcina? Ja np ogladam Top Modeal, ale troche pozniej niz premierowe odcinki, bo nie mam czasu, a wchodzac na kozaczka juz wiem kto odpadnia lub wygra, naet jak nie wchodze na dany artykol. Wiez, ze kozaczek upadl juz kompletnie i nie ma o czym pisac no ale bez przesady!

[b]gość, 17-10-15, 22:38 napisał(a):[/b]Nie lubie na kozaczku artykulow o TVOP, Top Model, czy Taniec z Gwiazdami. Oczywiscie od czasu do czasu to jest ok, bo mozna z kims podyskutowac i wyrazic swoje zdanie, ale po 3 artykoly do kazdego odcina? Ja np ogladam Top Modeal, ale troche pozniej niz premierowe odcinki, bo nie mam czasu, a wchodzac na kozaczka juz wiem kto odpadnia lub wygra, naet jak nie wchodze na dany artykol. Wiez, ze kozaczek upadl juz kompletnie i nie ma o czym pisac no ale bez przesady!Żalisz się,czy chwalisz?