Grzegorz Łapanowski: Moja partnerka mnie ciśnie!
Dziś o 20.00 rusza kolejna edycja tanecznego show Polsatu. Na parkiecie zobaczymy kilka osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego z tańcem. Wśród nich Grzegorz Łapanowski, szef kuchni, dziennikarz kulinarny i juror programu Top Chef. Łapanowski będzie tańczył z piękną Waleriją Żurawlewą.
– Oprócz imprez nigdy dotąd nie tańczyłem. Moje życie to kuchnia – mówi Łapanowski. – Ale w żadnej nie było takiej jazdy. Od początku jest rygor i ciężka praca, a moja partnerka mnie ciśnie – żartuje juror Top Chef.
Łapanowski nie kryje, że taniec nie jest tego żywiołem.
– Walerija wygląda jak seksowny anioł, ale już na pierwszym treningu pokazała, że anielsko nie będzie – zdradza Łapanowski. – Czasem mówię do niej po kilkugodzinnym treningu: “Wyluzuj choć na chwilę”. Wiem jednak, że to jej zadanie i dzięki jej twardym rządom chyba zaczynam powoli tańczyć, ale jeszcze dużo pracy przede mną.
Grzegorzowi zależy na dobrym występie, również ze względu na nauczycielkę:
– Muszę przyznać, że to wielkie wyzwanie. Dokładam wszelkich starań, żeby dać z siebie wszystko i żeby Walerija była ze mnie zadowolona – wyznaje Łapanowski.



[b]gość, 06-03-15, 19:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 18:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:55 napisał(a):[/b]Kim on jest bo widze go pierwszy raz….Kucharz. Prowadzi i jest jurorem w TopChef. Jego nie znasz a Trybsona i Elize na pewno znasz. Bo nie ogladasz porzadnych programow tylko jakis ulomow…[/quote]ja tez nie znam czlowieka a trybsona i elizw znam bo sa tak nachalnie promowani np na kozaku.a w zyciu nie widzialam ich w tv[/quote]Jakas nawiedzona “fanka” siedzi i spamuje
sympatyczny człowiek
tancerki mają ładniejsze nogi niż modelki- kształtne przede wszystkim
[b]gość, 07-03-15, 09:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 19:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 18:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:55 napisał(a):[/b]Kim on jest bo widze go pierwszy raz….Kucharz. Prowadzi i jest jurorem w TopChef. Jego nie znasz a Trybsona i Elize na pewno znasz. Bo nie ogladasz porzadnych programow tylko jakis ulomow…[/quote]ja tez nie znam czlowieka a trybsona i elizw znam bo sa tak nachalnie promowani np na kozaku.a w zyciu nie widzialam ich w tv[/quote]Jakas nawiedzona “fanka” siedzi i spamuje[/quote]to, że ktoś wyraził opinie o panu Łapanowskim oraz parce T&E nie znaczy że zaraz spamuje. Pragnę zauważyć, że to właśnie ty spamujesz pisząc nic nie wnoszące komentarze
Głupia ruska
[b]gość, 06-03-15, 21:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 21:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:48 napisał(a):[/b]Może w końcu coś zarucha chłopak :)Hahaha dobre!![/quote]Raczej żałosne. Tylko gimbusy może to śmieszyć.[/quote]Pierwsze dwa komentarze są po prostu na poziomie dna i mułu :》[/quote]Dokładnie
[b]gość, 06-03-15, 21:38 napisał(a):[/b]tancerki mają ładniejsze nogi niż modelki- kształtne przede wszystkimJa wolę nogi modelek Nogi tancerek są za bardzo umięśnione się
[b]gość, 06-03-15, 21:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:48 napisał(a):[/b]Może w końcu coś zarucha chłopak :)Hahaha dobre!![/quote]Raczej żałosne. Tylko gimbusy może to śmieszyć.[/quote]Pierwsze dwa komentarze są po prostu na poziomie dna i mułu :》
[b]gość, 06-03-15, 18:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:55 napisał(a):[/b]Kim on jest bo widze go pierwszy raz….Kucharz. Prowadzi i jest jurorem w TopChef. Jego nie znasz a Trybsona i Elize na pewno znasz. Bo nie ogladasz porzadnych programow tylko jakis ulomow…[/quote]ja tez nie znam czlowieka a trybsona i elizw znam bo sa tak nachalnie promowani np na kozaku.a w zyciu nie widzialam ich w tv
[b]gość, 06-03-15, 17:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-03-15, 17:48 napisał(a):[/b]Może w końcu coś zarucha chłopak :)Hahaha dobre!![/quote]Raczej żałosne. Tylko gimbusy może to śmieszyć.
bardzo ładna ta tancerka.
[b]gość, 06-03-15, 17:55 napisał(a):[/b]Kim on jest bo widze go pierwszy raz….Kucharz. Prowadzi i jest jurorem w TopChef. Jego nie znasz a Trybsona i Elize na pewno znasz. Bo nie ogladasz porzadnych programow tylko jakis ulomow…
Ladna z nich para…… Oj coś czuję czuję że Pan Łapanowski będzie sie starał…….
Może w końcu coś zarucha chłopak 🙂
[b]gość, 06-03-15, 17:48 napisał(a):[/b]Może w końcu coś zarucha chłopak :)Hahaha dobre!!
Kim on jest bo widze go pierwszy raz….
Spoko gościu z niego 😉