Rafał Maserak już przygotowuje się do dziewiątej edycji Tańca z gwiazdami. W programie występuje od 2005 roku i przez ten czas miał już 19 partnerek.

W swoim wpisie na Instagramie tancerz w bardzo ciepły sposób wspomniał piątą edycję show. Jego partnerką była wtedy aktorka Ela Romanowska.

Piąta edycja zaskoczyła mnie niesamowicie! Na mojej drodze stanęła silna, zabawna, energetyczna, bardzo zdolna ale też niesamowicie ambitna Ela Romanowska – pisze tancerz.

Rafał Maserak TYM udowodnił, że wciąż tęskni za Małgorzatą Foremniak?

Rafał i Ela zajęli drugie miejsce.

Kobieta dynamit! Jej śmiech i pozytywna energia zarażała innych! Trenowaliśmy dużo, układaliśmy piękne choreografię i byliśmy o krok od finału. Było tak blisko i chyba wtedy najbardziej wierzyłem w kryształową kule, ale dostałam znacznie więcej, świętą relacje z Elą! Takiego pozytywnego przyjaciela! dziękuję! – czytamy.

Podczas Tańca z gwiazdami emitowanego w telewizji TVN Rafał tańczył z Klaudią Carlos, Omeną Menshą, Małgorzatą Foremniak, Katarzyną Figurą, Weroniką Książkiewicz, Anną Muchą, Julią Kamińską, Agnieszką Jaskółką, Katarzyną Zielińską, Aleksandrą Kwaśniewską i Sylwią Gruchałą.

Zdenerwowany Maserak dementuje plotki. Nie ma ani ślubu, ani ciąży!

Z kolei w programi emitowanym na kanale Polsat jego partenrkami były Joanna Moro, Julia Pogrębińska, Anne Cieślak, wspomniana już Elzbieta Romanowska, Olga Kalicka, Manika Mariotti, Marcelina Zawadzka oraz Angelika Mucha znaną z kanału na YouTubie Littlemooonster96.

Polsat ujawnił już nazwiska gwiazd, które wezmą udział w dziewiątej edycji programu. Natomiast nie powiedział jeszcze, z kim będą tańczyć.

Angelika Mucha i Maserak robią słowiański przykuc na próbie tańca

W wiosennej edycji show wezmą udział Tomasz Działowy, Tamara Gonzalez Perea, Anna Jagodzińska, Jakub Kucner, Daniel Kuczaj, Joanna Mazur, Agnieszka Radwańska, Sebastian Stankiewicz, Dominika Tajner-Wiśniewska, Mateusz Węgłowski i Justyna Żyła.