Chodziła na wybiegach dla Chanel, Valentino, Dior czy Givenchy. Brała udział w słynnym pokazie mody Victoria Secret oraz jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce kultowego, amerykańskiego wydania Vogue. Teraz Anna Jagodzińska spełni swoje kolejne marzenie. Jedna z najpiękniejszych modelek świata wystąpi w 9. edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami na antenie Telewizji Polsat.

Anna Jagodzińska pokazała dekolt w finale Top Model (FOTO)

– Zamieniam Nowy Jork na Warszawę – śmieje się Ania.

Nazwisko topmodelki od jakiegoś czasu krążyło już w mediach, jednak zarówno ona, jak i stacja Polsat nie potwierdzały plotek. Dziś wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Jagodzińska była gościem programu Nowy Dzień z Polsat News i przyznała, że zobaczymy ją na parkiecie tanecznego show.

– Bardzo stresuję się występami na żywo, więc to będzie dla mnie świetna praktyka. Nauczę się obcowania z kamerą, a także pracy w grupie. – opowiada Ania.

Aż trudno uwierzyć, że modelka, która pozowała najlepszym fotografom na świecie może mieć tremę przed kamerą.

– Zawsze przed pokazami mody trzęsły mi się nogi. Teraz jestem już trochę starsza, więc to chyba dobry moment, żeby opanować strach – tłumaczy modelka.

Leonardo DiCaprio i Anna Jagodzińska na randce? (FOTO+VIDEO)

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że udział w „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” to nie tylko wielkie wyróżnienie ale i morderczy trening.

– Ruch jest mi bardzo bliski. W moim świecie, w modelingu dbanie o sylwetkę jest priorytetem, więc taniec jest świetną okazją, żeby nad tą sylwetką popracować jeszcze bardziej. – opowiada Jagodzińska.

Czego poza programami na żywo obawia się jeszcze topmodelka?

– Zdecydowanie tańców klasycznych, jak walc, w którym trzeba trzymać ramę. Bardzo lubię się poruszać, wszędzie jest mnie pełno, więc wydaje mi się, że najlepiej odnajdę się w tańcach latynoamerykańskich – mówi Ania.

Anna Jagodzińska nie kupuje torebek za kilka tysięcy dolarów

Rzeczywiście, ta piękność to prawdziwy wulkan energii ale, bardzo zdyscyplinowany. Tej dyscypliny nauczyło ją życie i ciężka praca.

– Modeling to wymagający zawód. 80% czasu spędzamy w samolotach, jesteśmy daleko od rodziny. Ja wyleciałam do Stanów mając 15 lat. Nie mówiłam po angielsku, więc miałam i barierę językową i emocjonalną, bo byłam sama i bardzo tęskniłam za rodzicami – wspomina Jagodzińska.

Jak Ania pogodzi pracę na różnych kontynentach z treningami i występami na żywo?

– Wszystko idzie na drugi plan. Teraz taniec jest priorytetem – zapowiada modelka.

Jak poradzi sobie na parkiecie? O tym przekonamy się już od 1 marca w „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

 Anna Jagodzińska potwierdziła udział w Tańcu z gwiazdami

 Anna Jagodzińska potwierdziła udział w Tańcu z gwiazdami

 Anna Jagodzińska potwierdziła udział w Tańcu z gwiazdami

 Anna Jagodzińska potwierdziła udział w Tańcu z gwiazdami