Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Pierwszy raz w historii Top Model w Polsce uczestniczka sama zrezygnowała z programu i to bardzo blisko finału.

Mowa o Natalii Gulkowskiej, którą tydzień temu uratował Michał Piróg. Teraz dziewczyna sama zdecydowała się na powrót do domu. Tłumaczyła, że nikt nie widzi jej postępów, choć je robi, więc odda swoje miejsce koleżance.

Gulkowska zdecydowała się też na wyjaśnienia na swoim profilu na FB:

Ufff. Emocji, ze hej 😊 duża cześć z Was jest na pewno rozgoryczona moją decyzja, inna ją szanuje, sa tez pewnie i tacy którym przykro, a kolejna jest właśnie w drodze na imprezę celebrującą koniec mojego udziału w programie- a każdej z tych grup z osobna bardzo dziękuje za wspólne emocje przy programie Top Model- programie, który mimo wszystko dał mi bardzo wiele, pomógł na każdej płaszczyźnie rozwoju osobistego, a dzięki któremu ten pierwszy krok w świat modelingu zrobiłam z pełną parą. Nie zmarnuję tego, tak jak pisałam przy okazji poprzedniego, zeszłotygodniowego komentarza. Nie dla każdego jest reality show, nie dla każdego tez modeling – przy tym drugim mam zamiar pozostać na dłużej 😊 pozostaje mi spróbować Was przekonać, ze program jest programem- rządzi się swoimi prawami a także zachęcić Was do wspólnego kibicowania pozostałym uczestnikom 😊 trzymam kciuki kochani! Karolina Gilon Official, Kamila Ibrom, Karolina Pisarek, Radek, jakob, andre, samuel i Magda!

Słuszna decyzja? Czujemy, że Karolina zrobi i tak większą karierę niż pozostali uczestnicy show.

Ufff. Emocji, ze hej 󾌵 duża cześć z Was jest napewno rozgoryczona moją decyzja, inna ją szanuje, sa tez pewnie i tacy kt…

Posted by Natalia Gulkowska on 2 listopada 2015

Mama❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

@lachadrian razem z @beststasever dziękujemy za piękne zdjęcia z mojej imprezy urodzinowo-halloween'owej! Next time – fashion shooting!!!👠💄📷

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

Gulkowska tłumaczy, dlaczego zrezygnowała z Top Model (FB)