Gwiazdy uwielbiają zdradzać pikantne szczegóły ze swojego życia. Niekiedy je koloryzują tylko po to, by długo być na językach swoich fanów. Szczególnie dużo mają do powiedzenia o swoim życiu seksualnym. Kiedy straciły dziewictwo? Niektórzy zaczęli szokująco wcześnie, a inni poczekali aż do ślubu. Naga prawda o największych gwiazdach Hollywood.

Dakota Johnson szczerze o seksie na planie Nowego oblicza Greya

1. Kate Moss

Swój pierwszy raz miała w wieku zaledwie 14 lat. Podczas powrotu z rodzinnych wakacji na Bahamach, została zatrzymana przez harcerza na lotnisku. Potem chwaliła się: „mam 14 lat i właśnie straciłam dziewictwo”.

2. Angelina Jolie

Angelina Jolie przyznała, że kiedy miała 14 lat zrozumiała, że nie jest już małą dziewczynką. Jej pierwszy raz wyglądał… oryginalnie:

„Kiedy poczułam przypływ emocji i chciałam być bliżej mojego chłopaka, chwyciłam za nóż i zraniłam go. Byliśmy cali we krwi, a moje serce przyspieszało.”

3. Sean Connery

Aktor przyznał, że miał zaledwie 8 lat, kiedy pierwszy raz uprawiał seks.

„Nie pamiętam, jak to się stało lub z kim – wiem tylko, że to zrobiłem. Zawsze kochałem kobiety – blondynki, brunetki, ale najlepiej te z zagranicy. Są bardziej atrakcyjne niż kobiety brytyjskie i amerykańskie.

4. Johnny Depp

Pirat z Karaibów również zaczął wcześnie. Kiedy uprawiał swój pierwszy seks w samochodzie, miał 13 lat. Jego partnerką była… fanka zespołu, w którym grał.

5. George Hamilton

George Hamilton twierdzi, że pierwszy raz uprawiał seks ze swoją… macochą, a miał tylko 12 lat.

6. Cheryl Cole

Znana jurorka X-Factor przyznała, że nie lubi przypadkowego seksu. Pierwszy raz miała z wieloletnim (!) chłopakiem. A miała wtedy… 15 lat.

7. Michael Douglas

Przyszły aktor miał 16 lat, a dwie przyjaciółki jego matki… po 30.

8. Dustin Hoffman

Dustin Hoffman przespał się ze starszą kobietą podczas imprezy sylwestrowej. 15 lat wystarczyło, żeby kobieta uległa jego urokowi.

9. Celine Dion

Piosenkarka romansowała ze swoim menadżerem, a późniejszym mężem Rene Angielim. Ona miała 18 lat, on 44. Z seksem poczekali jeszcze dwa lata.

10. Chris Martin

Stracił dziewictwo dopiero po skończeniu collegu. Z pierwszym razem czekał do 22 roku życia. A wszystko przez swoje przekonania religijne.

11. Kate Holmes

Piękna Kate Holmes przyrzekła sobie, że poczeka z tymi sprawami aż do ślubu. W 2004 wpadła romans z Tomem Cruisem. Związek przyniósł im córkę, małżeństwo i rozwód w 2012. Kate pierwszy seks uprawiała gdy miała 26 lat.