O Hailey Baldwin (22 l.) mówi się ostatnio niemal wyłącznie przez pryzmat jej małżeństwa z Justinem Bieberem. Tymczasem żona gwiazdora ma na koncie całkiem udaną karierę w modelingu. W show-biznesie nie zaistniała dzięki Justinowi. Już dużo wcześniej było o niej głośno. Ostatnio modelka wypoczywała z ukochanym w Laguna Beach. Paparazzi zrobili jej zdjęcia w bikini.

Ile waży Hailey Baldwin i ile ma wzrostu?

Żona Justina Biebera ma szczupłą budowę ciała. Przy 171 cm wzrostu Hailey waży zaledwie 54 kg. To naprawdę niewiele, ale modelka nie wygląda na wychudzoną. Ma ładne ciało – nie jest ono atletyczne, ale zadbane i kobiece.

Dodajmy, że Hailey jest niższa od męża – Justin ma 175 cm wzrostu.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że modelka ma ładny biust i długie, szczupłe nogi. W kostiumie bikini, który obnaża najmniejsze nawet niedoskonałości, żona Biebera wygląda świetnie.

Hailey Baldwin i Justin Bieber po ślubie

Ostatnio znów zrobiło się głośno o problemach Justina. Wokalista zdradził, że walczy z obniżeniem nastroju, pojawiły się informacje, że choruje na depresję. Hailey bardzo wspiera męża – w ostatnich miesiąch widzieliśmy wiele zdjęć, na których modelka przytulała męża, gdy przeżywał trudne emocje. Trzymamy za nich kciuki!

Zdjęcia Hailey w bikini znajdziecie w naszej galerii poniżej