Halina Mlynkova spodziewa się pierwszego dziecka z Marcinem Kindlą. Dzisiaj „Dzień Mamy” i z tej okazji opublikowała pierwsze zdjęcie z partnerem na swoim Instagramie.

Halina Mlynkova pozuje z Marcinem Kindlą

Halina Mlynkova po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek. Jest już sporych rozmiarów

Halina Mlynkova do tej pory nie pokazywała się z muzykiem. Dzisiaj opublikowała wspólną fotografię z sesji zdjęciowej. Wspomniała o swojej mamie:

Kiedy dorastałam, czułam, że moja mama martwi się o mnie inaczej niż wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Już wtedy wiedziała, że życie przyniesie mi wiele pięknych chwil, ale też sporo rozczarowań i bólu, przed którym nie będzie w stanie mnie już uchronić.
Wtedy tylko czułam jej niepokój, dziś wiem o co jej chodziło… Zawsze przy mnie była i jest! Zawsze gotowa przyjść z pomocą, często jedyną, jaką była – milczeniem i byciem blisko… Patrzy, wspiera mnie i kocha ze swoim słońcem w sercu aż do dziś, kiedy budujemy nowe filary naszego życia. Nowe życie, które na zawsze połączy Piotrka i Nikodema jako braci, mnie i Marcina, jako rodziców. Razem jesteśmy rodziną, która z nadzieją patrzy w przyszłość. Mojej kochanej mamie dziękuję w sercu każdego dnia, kiedy rozmawiamy przez telefon i jestem dumna, że mam taką inspirację do bycia matką – czytamy.

Halina Mlynkova jest w ciąży w wieku 43 lat: „Było już za późno, bo to nie ten wiek”

Napisała też kilka rad dla wszystkich mam. Przekonuje, aby mieć wiarę w swoje pociechy i zawsze jasne serce.

Wy, które o tym marzycie i tracicie nadzieję, miejcie wiarę i otwarte serce bo życie samo Wam podpowie! Pamiętajcie, że czasem Waszym losem jest spotkać i dać drugą szansę dzieciom, które czekają na kochającego rodzica w domu dziecka czy innym ośrodku. Moi przyjaciele odmienili los trójki rodzeństwa, i całym ich kolejnym pokoleniom. Kocham ich za to, że otworzyli serca dla dzieci, które czekały na prawdziwą rodzicielską miłość! – zakończyła. 

Halina Mlynkova jest w drugiej CIĄŻY!

Piosenkarka pod koniec 2020 roku rozwiodła się z Leszkiem Wronką, czeskim producentem muzyczny, który stał za karierą Ewy Farnej. Po rozwodzie wróciła do Warszawy.