Halle Berry (48 l.) lokuje uczucia w bardzo złych partiach. Jej pierwszy chłopak pobił ją tak mocno, że aktorka trafiła do szpitala i do dzisiaj nie słyszy na jedno ucho. Pierwszym mężem aktorki był baseballista, David Justice, który również stosował wobec Halle przemoc fizyczną. Po rozwodzie z Davidem gwiazda wpadła w depresję i zastanawiała się nad popełnieniem samobójstwa.

Siedziałam w samochodzie i wiedziałam, że ulatnia się czad. Chciałam umrzeć. I wtedy wyobraziłam sobie moją mamę, która mnie odnajduje. Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę takim tchórzem – wyznała Berry.

Kolejnym mężem Halle był Eric Benet, który miał problem z wiernością. Eric był seksoholikiem i notorycznie zdradzał aktorkę. W momencie, gdy gwiazda nakryła męża w łóżku z dwoma kobietami, momentalnie wystąpiła o rozwód.

Trzeci mąż Berry, Olivier Martinez, miał być tym ostatnim i najlepszym mężczyzną w życiu gwiazdy. Jednak wielu wypominało mu przeszłość – Olivier był kiedyś narzeczonym Kylie Minogue i… zdradzał ją, gdy ona walczyła z rakiem piersi.

W każdym razie, Olivier i Halle doczekali się potomka – synka o imieniu Maceo. Aktorzy wzięli ślub w 2013 roku. Dzisiaj media informują, że od rozwodu dzieli ich lada chwila. Co poszło nie tak? Aktorka po raz kolejny powieliła toksyczny schemat związku i związała się z agresywnym mężczyzną. Olivier nie radzi sobie z napięciem i złością, którą wyładowuje na żonie.

&nbsp
Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?