Halle Berry (54 l.) pięknie prezentowała się na czerwonym dywanie podczas tegorocznego rozdania Oscarów. Zadebiutowała w nowej, krótkiej fryzurze. To też pierwszy raz, gdy pokazała się publicznie z obecnym partnerem, Van Huntem.

54-letnia Halle Berry pozuje W BIELIŹNIE na ulicy. Trener zdradził jej sekret

Halle Berry z nowym partnerem na Oscarach

Halle Berry zwracała na siebie uwagę piękną, fioletową kreacją bez rękawów. Miała też nową, asymetryczną fryzurę z krótką grzywką.

Aktorka zabrała ze sobą swojego partnera. Van Hunt jest muzykiem. We wrześniu 2020 roku Halle potwierdziła ich romans publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. Od tamtej pory w mediach społecznościowych pokazała go już kilka razy. W Walentynki tak o nim pisała:

Nieważne, co mówią lub jak cię nazywają. Bez względu na to, ile razy spróbujesz, zawsze warto. Jeśli pragniesz miłości, znajdziesz swoje dopasowanie… swoją osobę… nawet jeśli zajmie ci to 54 lata!

Halle Berry z dziećmi na spacerze. Jej 10-letnia córka jest bardzo wysoka (ZDJĘCIA)

Halle ma za sobą trzy rozwody. W latach 1993-1997 była żoną Davida Justice, w 2001-2005 Erica Benéta. W 2013 roku poślubiła Oliviera Martineza, z którym rozwiodła się trzy lata później.

Zobaczcie, jak zakochani prezentowali się podczas uroczystej gali.

Halle Berry i Van Hunt

Halle Berry i Van Hunt fot. Reuters / Forum

Halle Berry z partnerem

Halle Berry z partnerem fot. Backgrid USA / Forum

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Halle Berry

Halle Berry fot. Reuters / Forum