Halle Berry już nie raz udowodniła, że nie jest zwykłą śmiertelniczką. Laureatka Oscara za rolę w filmie „Czekając na wyrok” zachwyciła odważnym zdjęciem.

Halle Berry odtworzyła kultową scenę z Bonda – 18 lat! minęło a ona dalej ZACHWYCA figurą w bikini

Halle Berry w bikini

Halle Berry na swoim Instagramie umieściła zdjęcie, na którym nosi wyłącznie bikini oraz biały t-shirt. Bosonoga i półnaga Halle przemierza kalifornijskie ulice na deskorolce. Długie, muśnięte słońcem włosy dodają gwieździe letniego uroku. W związku z urodzinami artystka napisała:

54… życie staje się coraz lepsze i lepsze

53-letnia Halle Berry cała w koronkach. Aktorka wygląda lepiej niż Jennifer Lopez

Oczywiście natychmiast zaroiło się od komentarzy wychwalających urodę i sprawność Halle Berry, którą określono fontanną młodości. Zachwyt nad wypracowanym ciałem hollywoodzkiej aktorki wyraziła nawet ulubiona trenerka gwiazd Jeanette Jenkins.

Halle Berry nigdy nie ukrywała, że ciężko pracuje na perfekcyjną formę. W wywiadzie dla Woman Health przyznała, że jej treningi – pod opieką personalnego trenera – angażują całe ciało, wypływając na pracę wszystkich mięśni równocześnie. Aktorka ćwiczy kombinację sztuk walki, jogi i boksu.

Syn Halle Berry chodzi w jej butach na obcasie. Aktorka zmierzyła się z KRYTYKĄ

Trener Halle Berry Peter Lee Thomas zdradził, że kiedy poznał aktorkę, nie wiedział, ile miała lat. Dodał także, że Halle ma dyscyplinę i kondycję 25-latki. Aktorka jest też wielką miłośniczką diety ketonowej.

Halle Berry na ściance

Halle Berry/fot. Forum

Halle Berry na ściance

Halle Berry/fot. Forum

Halle Berry na ściance

Halle Berry fot. Forum/Backgrid