Pandemia pokrzyżowała niejednemu plany – w tym również te związane z weselami. Wiele osób wielkie imprezy musiało przekładać na inne terminy lub w ogóle rezygnować z organizacji tego rodzaju przyjęć. W sytuacji takiej znalazła się też między innymi Hanna Konarowska. I choć aktorka przez koronawirusa nie powiedziała sakramentalnego „tak” w ustalonym wcześniej terminie, w minioną sobotę udało jej się nadrobić tę zaległość.

Maria Konarowska dodaje OTUCHY matkom. „Wiem, że czasem strach obezwładnia”

Hanna Konarowska wyszła za mąż

Aktorka miłość aż po grób przyrzekała Łukaszowi Nowińskiemu. Para weselną uroczystość dla rodziny i przyjaciół wyprawiła w jednej z warszawskich restauracji na warszawskiej Saskiej Kępie. Jak można wyczytać w poście aktorki, impreza dobiegła końca o północy. Zabawy do białego rana mogło nie być chociażby z tego powodu, że 38-latka spodziewa się aktualnie trzeciego dziecka. Dodajmy, że siostra Marii Konarowskiej wraz z mężem wychowuje już jedno wspólne dziecko i jedno ze swojego poprzedniego związku. Wcześniej córka Joanny Szczepkowskiej była związana z Jakubem Wonsem, czyli aktualnym ukochanym Anny Muchy.

Oglądając zdjęcia z ceremonii, opublikowane na Intagramie, zwróciliśmy uwagę nie tylko na ciążowy brzuszek  panny młodej, lecz także na jej kreacje. Hania zdecydowała się na piaskowy projekt z metką Just Paul. Ta prosta sukienka z głębokim dekoltem, rozcięciem na udzie oraz bufiastymi rękawami trafia doskonale trafia w modowe trendy. Według nas świeżo upieczona żona prezentowała się w niej naprawdę bosko!

Tak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak!

A wy co myślicie o jej kreacji? Czy same chciałybyście mieć taką, zamiast białego, klasycznego modelu?