Hanna Żudziewicz (29 l.) jest tancerką, która szerszej publiczności znana jest z programu „Taniec z Gwiazdami”. Udało jej się wygrać szóstą edycję, w której występowała razem z aktorem Robertem Wabichem. Hanna podzieliła się na Instagramie osobistym wyznaniem – chorowała na anoreksję.

Miny Roberta Wabicha i Hanny Żudziewicz na wieść o zwycięstwie – BEZCENNE! FOTO

Hanna Żudziewicz o anoreksji

Hanna Żudziewicz jest jedną z najpopularniejszych polskich tancerek i partnerką Jacka Jeschke.

Z okazji Światowego Dnia Walki z Anoreksją, opisała swoją historię. Przyznała, że walkę z zaburzeniami odżywiania ma już za sobą, ale krzywdzące opinie doprowadziły ją do utraty zdrowia.

⚠️ 6.05 jest Światowy Dzień walki z anoreksją ⚠️
Nigdy nic nie pisałam na ten temat, ale problemy z zaburzeniami odżywiania już dawno za mną i teraz chce się podzielić swoimi przemyśleniami.
Ocenianie innych ludzi, przychodzi większości z NAS bardzo łatwo. Szczególnie teraz w czasach mediów społecznościowych. „Przecież nic złego nie mówię, wyrażam tylko opinię,  mam prawo”. Mnie takich parę opinii doprowadziło do paru bardzo trudnych lat.

Tancerka nie mogła patrzeć na siebie w lustrze.

To okropne uczucie kiedy nie możesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze, nienawidzisz siebie i głodzisz się myśląc, że w ten sposób będziesz lepszy, bardziej akceptowany.
Zaburzenia odżywiania to przede wszystkim choroba głowy. Choroba trudna i niestety dla niektórych śmiertelna.

Agnieszka Kaczorowska ZGASŁA przy Hani Żudziewicz?

Ja na szczęście mam wokół dużo cudownych ludzi i najkochańszą rodzinę, dzięki której w miarę szybko wróciłam do normalnego życia. ❤
Pisząc ten post, chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że czasami lepiej „nie wygłaszać swojej opinii”, bo ona może na prawdę komuś zaszkodzić.
A dla dziewczyn które nie akceptują siebie, chciałam napisać, że żadna waga nie sprawi, że będziecie czuć się lepiej. Jedyne co trzeba poprawić to myślenie – zakończyła wpis

Hanna dodała zdjęcie z okresu, w którym zmagała się z chorobą.