Harrison Ford zatrzymał się, by zatankować swojego klasycznego kabrioletu Jaguara w kolorze stylowej zieleni, zaledwie 2 dni po świętowaniu 80. urodzin.

Nie poznalibyście Harrisona Forda na ulicy!

Tak! Harrison Ford właśnie obchodził swoje 80. urodziny, ale wygląda na to, że nie wydaje się, aby w najbliższym czasie miał zamiar zwalniać tempa. Aktor i jego szczupła sylwetka prezentują się całkiem dobrze!

W ostatni piątek główny bohater „Indiany Jonesa” i „Gwiezdnych Wojen” dał fanom i przechodniom mnóstwo rozrywki, kiedy wysiadł ze swojego kabrioletu, aby napełnić bak benzyną w dzielnicy Santa Monica w Los Angeles.

Harrison Ford, czyli wysportowany 80-latek

Świadkowie twierdzą, że słychać było Forda pędzącego drogą po tym, jak zatankował swoją zabytkową brykę. Pochodzący z Chicago aktor po raz 5. wcieli się w postać Indiany Jones’a, jednak produkcja filmu została wstrzymania z powodu COVID-19.

Rzeczy, których nie wiecie o Harrisonie Fordzie

W najnowszej części Indiany Jones’a, Steven Spielberg przekazał obowiązki reżyserskie Jamesowi Mangoldowi, co jest nowością od czasu rozpoczęcia serii w 1981 roku. Film miał trafić do kin w te wakacje, jednak aktualna premiera planowana jest na czerwiec 2023.

Fot. forum

Fot. Forum

harrison-ford-11

Fot. Forum