Lizzie Cundy wyraziła swoje zdanie na temat Meghan Markle i księcia Harry’ego, twierdząc, że para powinna zaangażować się w działalność charytatywną bez towarzystwa kamer.

Książę Harry i Meghan Markle zostali skrytykowani przez byłą przyjaciółkę

Księżna Sussex szybko zaprzyjaźniła się Lizzie Cundy po spotkaniu podczas kolacji charytatywnej w 2013 roku, ale z czasem się oddaliły. Od czasu rezygnacji z roli członków rodziny królewskiej w 2020 roku, Lizzie zaczęła głośno krytykować ich działania.

Teraz Lizzie apeluje do pary, by zrezygnowali z życia publicznego:

Znam Megahn i Harry’ego. Oczywiście, znałam Megahn przed jej związkiem z Harrym. Myślę, że to wspaniale, że angażują się w działalność charytatywną, ale szkoda, że muszą to robić z kamerą przy sobie.

Dodaje, mogliby robić dobre rzeczy bez obecności kamer: „Nie widzieliśmy ich razem od dłuższego czasu i myślę, że to jest – mogę to tak nazwać – możliwie akcja public relations?”

Myślę, że ludzie są w stanie odróżnić prawdziwe rzeczy od fałszywych. Simon Cowell zawsze mi mówi, ‚Bądź autentyczny, bo widzowie są czujni’. Teraz myślę, że ludzie przejrzeli Megahn – stwierdza. 

Choć była przyjaciółka pary królewskiej może mieć swoje zdanie, to jasne jest, że Meghan Markle i Książę Harry są nadal tematem gorących dyskusji wśród publiczności i mediów.

Fot. Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum