Twoje Imperium opublikowało sprostowanie do artykułu napisanego na podstawie spekulacji internautów.

Publikuje wypowiedź współkompozytora piosenki, Marka Sośnickiego, który mówi:

– Gdyby Heaven było plagiatem, nie wypuścilibyśmy go na rynek. Jesteśmy w branży 15 lat. Znamy ten biznes dobrze i nie pozwolilibyśmy sobie na taki krok.

– Na forach internetowych wypowiadają się tacy ludzie, którzy nie wiedzą, jak wylać swoje żale i frustracje – ciągnie dalej. – W Polsce przyjęło się, że jeśli szczeka jeden pies, to reszta idzie w jego ślady.

Jego zdaniem chodzi o samą Mandarynie, której chcą za wszelką cenę dokuczyć.

– Ludzie uparli się, by dopiec Marcie. Tymczasem to bardzo pracowita osoba i nie rozkapryszona, jak niektóre polskie piosenkarki – zapewnia.

Podobieństwo Heaven i Jump Madonny Sośnicki uzasadnia w ten sposób:

– To jest muzyka pop. Żeby coś było popularne, musi być w pewnym stylu, bo inaczej nie znajdzie uznania szefów rozgłośni radiowych i wytwórni fonograficznych. To tak jak z dżinsami różnych firm. Mają podobne kolory i fasony, ale nie oznacza to, że komuś ktoś kradnie pomysły przy ich tworzeniu.

– Fachowcy, którzy słuchali Heaven, twierdzą, że to produkcja na światowym poziomie. Niektórzy z nich byli wręcz zdania, że zrobiliśmy coś na znacznie lepszego od Madonny – rzuca na koniec. Niestety, nazwisk wspomnianych fachowców nie podał.