Madonna (64 l.) znów wywołała konsternację i niepokój wśród fanów kolejnymi filmikami na TikToku, w jednym z nich tańczy w bardzo wyuzdany sposób w bieliźnie, w innym śpiewa – synchronizuje śpiew do agresywnych tekstów piosenek raperskich.

Madonna zaszalała topless na swoim Instagramie [zdjęcia]

„Czy kiedykolwiek dostałaś pięścią w twarz skurw*****?”. Królowa Popu rapowała, wypowiadając słowa piosenki „Vent” Baby Keem. W innym próbuje „seksownie” tańczyć w rytm innego, hip-hopowego kawałka.

To jest po prostu okropne! Co stało się z prawdziwą Madonną, tą, na którą mogłeś spojrzeć i powiedzieć wow, jest piękna i utalentowana, napisał jeden fan, inny dodał: Madonna, którą podziwiałem, była tą z The Immaculate Collection…… ta kobieta postradała zmysły. Czas na emeryturę…”

@madonna

♬ L$d - Luclover

Madonna powinna iść na emeryturę?

Ty, gdzie jest moja idolka z młodości? Kiedyś kochałem twoją muzykę i kreatywność, proszę przestań z tymi dziwnymi akcjami! Robi się bardzo niepokojąco, napisał kolejny fan, inny dodał: Co Ci się stało? Wyglądasz jak Marilyn Manson czy coś! Nie gól brwi!

Madonna bez brwi sugeruje, że jest homoseksualistką

Madonna coraz aktywniej publikuje w mediach społecznościowych, co łączy się z coraz większą ilością komentarzy na temat jej doboru stroju i szokujących wyznań. A także zachowania i prób odmładzania się. W sieci pojawiły się również wypowiedzi chirurgów plastycznych, którzy jednogłośnie mówią, że „poszła ze wszystkim za daleko”.