Niecodzienne występy 64-letniej Madonny w mediach społecznościowych stają się coraz bardziej „niepokojące”. Z każdym postem i każdym wideo jest coraz gorzej. Niedawno pozowała topless i wykonywała dziwne ruchy swoją pupą z implantami. Teraz opublikowała wideo, na którym wylizywała wodę z miski dla psa i pozowała w seksualny sposób różnymi przedmiotami. W tym sosem srirachą.

Madonna bez brwi sugeruje, że jest homoseksualistką. Fani atakują

Na kilku zdjęciach Madonna pozuje w zielonym topie obok i na motocyklu, w spiżarni z jedzeniem. Jednak w pewnym momencie spawy przybrają dziwny obrót, gdy Madonna stymuluje siadanie na butelce sosu sriracha i musztardy.

Fani byli szczególnie zszokowani, gdy Królowa Popu wylizała wodę z psiej miski, podczas gdy w tle leciała piosenka The Stooges „I Wanna Be Your Dog” (tłum. „chcę być twoim psem”)

Madonna odpływa coraz dalej

Nic z tego nie prowokuje do myślenia ani nie jest „inne”. Straciłaś kontakt z rzeczywistością. Kiedyś wyprzedzałaś grę […] To wszystko jest krzyczącą desperacją, aby pozostać młodym lub aktualnym. Ostatnia rzecz, jakiej każdy z nas mógłby oczekiwać od Madonny…, napisał jeden z followersów.

To staje się coraz bardziej zawstydzające. Nie jest już łatwo być twoim fanem„, napisał kolejny z załamanych followersów. Niestety Madonna coraz częściej próbuje zwrócić na siebie uwagę w nieodpowiedni sposób.

64-letnia Madonna zaszalała topless

Co to jest? To takie smutne, że niszczysz kultowy styl Madonny! Przepraszam, że jestem twoją fanką od dziecka… i po prostu nie mogę zaakceptować tego śmieciowego stylu… bez klasy… bez elegancji, którą sobie stworzyłaś! skomentowała inna użytkowniczka.