Herbuś ma najpiękniejsze piersi
Dziennik Fakt zorganizował plebiscyt na najpiękniejszy biust w Polsce. Jego posiadaczką okazała się być Edyta Herbuś, pokonując tym samym 11 innych kandydatek do tytułu.
Na Edytę głosowało 2 tys. osób. Tyle wystarczyło, aby pozwolić jej wygrać i zdobyć Diamentowy Stanik Faktu.
– Nie spodziewałam się tego – mówi zwyciężczyni. – To przypadek. Na tym zdjęciu, które opublikowaliście, po prostu przekręcił mi się kwiatek na piersi.
Oj, Edyto… A to przekręci Ci się kwiatek, a to spódniczka podwinie. Masz szczęście do tych “przypadków\”.
Nie tylko piersi ma najpiekniejsze ale cala wspaniała.
“Oj, Edyto… A to przekręci Ci się kwiatek, a to spódniczka podwinie. Masz szczęście do tych ”przypadków”. ” 100% racja
Kompleksow sie nie leczy drogie panie przez obrazanie innych. Skad wiecie ze jest niemila (poza tym to sie pisze razem a nie oddzielnie), skoro 99,(9)% z was plotkomaniacy nigdy jej na wlasne oczy nie widzialo?
przeciętne :/ i nie znosze jej małe kurwiszcze
hehe piersi pod pachami sa ladne? a to nowosc
Bożę rozlazly jej sie te piersi po całym ciele…okropnie…wogole to sutki izaokraglenie miala operacje … Edyta |Herbuś poprostu jest osoba nie miłą.,pusta idiotka
Anastazja zgadzam sie z tobą. coś ma w sobie odpychającegoa na dodatek kreuje sie na kogos zupelnie innego niż jest w rzeczywistości. Nie lubię jej.
Gratuluje!1 Gratuluje!!! Nikt nie zrobił z siebie idiotki szybciej niż ona. Prześcignęła nawet Dode.
bo czytelnicy faktu to debile i prostaki wiec ja wybrali bo ona jest taka wsiowa
się podniecila 😛
Najpiękniekjsze piersi???No co wy oszaleliście.. ehhZresztą opna cała jest jakaś taka dziwna… Ropuche mi przypomina z tym swoim olbrzymim uśmiehem od ucha do ucha…I w dodatku ma jakąś wade wymowy…sepleni czy cos w tym rodzaje… I za śpiewanie się wzieła… Buuuhahahaha ;D
Pffffff . . . ona nie jest taka ładna ;|
pustaczek… passiflora 02-05-07, 16:51 : gość 01-05-07, 16:12 no to teraz Edytko pokaz cip** to dostaniesz diamentowe majtki faktu 😀 popieram!! bardzo dobry pomysł … ja tez sie pod tym podpisuje! 🙂
gość01-05-07, 16:12no to teraz Edytko pokaz cip** to dostaniesz diamentowe majtki faktu 😀 popieram!! bardzo dobry pomysł
Ta dziewczyna ma w sobie coś odpychającego… Lans gdziekolwiek, jakkolwiek.
no to teraz Edytko pokaz cip** to dostaniesz diamentowe majtki faktu 😀
Dokładnie. Jest niesamowicie pusta, więc nadrabia takimi “przypadkami”. Nie ma innego sposobu na autopromocję to niech pokazuje cycki. Mi to nie przeszkadza. Mnie to śmieszy.
agusiapilnik ona sobie sama tej sukienki nie wybrala…musiala ja zalozyc bo to zdjecie jest z wyborow miss hawaiian tropic
tylko pozazdrościć tytułu
gość01-05-07, 09:34 gość01-05-07, 09:31 ty naucz sie najpierw pisac;/napisalas:”Doda jest wspaniała i nienawidze ludzi którzy beszczelnie ją obrażają!”haha…a ja nienawidze tych ludzi ktorzy beszczelnie obrazaja Edyte…czyli CIEBIE gowniaro…
Takiej sukienki nigdy bym na siebie nie zalożyla :/
gość01-05-07, 16:12 no to teraz Edytko pokaz cip** to dostaniesz diamentowe majtki faktu 😀 zgadzam sie z tym 😉
Playa Barbie czyżbyś jej zazdrościła ?!
A i jeszcze nie wróże Ci kariery aktorskiej..XD Też jesteś ‘’kiepska’’:D Ale karzdy ma swoje 5 minut nieprawdaż ?
Ta dziweczka mnie denerwuje! Ona jest pustą lalką Barbie! I gość01-05-07, 00:25 Musiał się na Herbuśową bardzo npalić sokoro tak napisał;/ Pewnie myśli o niej dniami o nocami marząc że kiedyś będą razem i już nie zagłębiajmy się w szczegóły..xD Uważam że Doda jest wspaniała i nienawidze ludzi którzy beszczelnie ją obrażają! Jeśli chcecie wiedzieć Pani Dorota jest bardzo mądra i utalentowaną kobietą! Na teście inteligencji miała 150 coś punktów! Nie jest Pustą Lalą Barbie tak Jak Edytka lubiłam kiedyś tą tancereczke ale stwierdziłam że zwykła z niej szmata poprostu dziwka..;) To co ona robi nie mieści się w głowie..;] Oczywiście Edyto nie bierz tego do serca..:P I tak na marginesie to ty śpiewac w ogóle nie umiesz tak jak wcześniej napisałam juror są dla ciebie za łaskawi! Masz głosik taki słodziutki że mi nie dobrze jak Cię słyszę! I jeszcze jak fałszujesz okropność!!!Jeśli to teraz czytasz to bardzo mi miło..:) 13-latka z Ł.
Brr…Aż ciarki mnie przechodzą kiedy ją widzę…:/Taka sama sztuczna i pusta jak Cichopka… Obie są gówno warte… “- Nie spodziewałam się tego – mówi zwyciężczyni. – To przypadek. Na tym zdjęciu, które opublikowaliście, po prostu przekręcił mi się kwiatek na piersi.”- przypadek….Baa… Nieweim czy nie była świadoma, że ten kwiatek się nie przekręci… Zatańczyła z Mroczkiem i już myśli, że nie wiadomo kim jest…:/ A tak nawiasem mówiąc, to ona wcale nie jest ładna…Kolejna nic nie warta lala…:/
kitty_kat popieram Cię w 100% :D:D:D pozdrawiam gorąco:P:)
lepsze naturalne niż sztuczne jak u DODY – Herbuś jest ładna i zgrabna, a DODA ma tłuste nogi, okropną twarz bez makijażu i sztuczny biust – WSZYSTKIE JEJ NIBY SUPER FOTKI Są PO RETUSZACH – DODA to fikcja – jest paskudnie sztuczna, czym ma się chwalić? retuszowanymi zdjęciami a w rzeczywistości to tłusta pudernica na krótkich grubych nogach…wielka gwiazda…
Diamentowy Stanik Faktu … buhahahaha … Herbuś do domu buraki sadzic!!!
bardzo łądne. idealny rozmiar
hehehe masakra
A na 3 miejscu jest Kaja Paschalska!! Szkoda że nie daliście tu jej zdjęcia bo jest naprawdę brechne!!
No to prawda ma super piersi. Nie małe ale też nie przesadnie duże. Ile ja bym za takie dała 😛 Wogóle fajna i ambitna z niej dziewczyna 🙂
przecież ona prawie nie cycow!!! w kraju w którym kariere robi Doda , tylko dlatego, ze ma wielkie silikony, nagle zaczeto lubic płąskei baby? Watpie!Ten prymityw Herbys “przyjaźni ” się z Wałesówna (prawdziwe nazwisko – Kohne) i to jest odpowiedz na jej pseudopopularnośc
Moze i jest ładna i piersi też ma ładne ale ja jej nie lubię!!;/
Herbuś ta nagroda się należy, tylko ona mogła kandydować,bo kto inny w ciągu kilku miesięcy zrobił z siebie aż taką idiotkę? Nie ma nic do powiedzenia, więc ludzie głosują na cycki;/ Sorrki, to moje zdanie.
tzn nie lubie ;];];]
cassie000930-04-07, 17:01 —> Też mi się wydaje, że nie jest brzydka. Ale podobnie jak z Cichopek – wszystko ocieka wokół Herbusiowej słodyczą i syropem malinowym… A wszyscy wiedzą, że taka nie jest. I to mnie w niej wkurza. Sztuczna lala.
wygląda bardzo fajnie, świetnie tańczy
jej wrogami sa zazdrosne laski , wiec glosy bylo od faccetow 😉
bravo bravo !! edytka pewnie teraz sobie pokreci ze jest naj na całym świecie boszeee v nie cierpie jej i jej paskudnego ryja!
Calkiem ksztaltne te piersi,tylko kto na nia glosowal?Z tego co zauwazylam to ona ma samych wrogow!
piersi jak piersi, czym tu sie zachwycac….
no dokładnie Paris…ona mogłaby wykreować swój prawdziwy charakter zamiast udawać kogoś kim naprawdenie jest…
ona nie ma paskudnego ryja!!! ładna jest ale po prostu sztuczna. ja też jej lubie ale jednocześnie zazdroszcze urody
Piersi okej , ale co za twarz . Nieciekawa
troche przesadziła z tym ciuszkiem. Piersi, jak piersi 😉 Moim zdaniem są ładniejsze i napewno większe
chyba raczej naturalne, w kazdym razie ładnie
a to jej naturalne piersi??????????????? NIE SADZE!!!!!!!!!!!!!
przyda jej sie ten diamentowy stanik;]