Już niedługo Polsat rozpocznie przygotowania do nowego show z udziałem gwiazd. Format będzie miał charakter ogromnego tanecznego widowiska, które będzie stworzone z prawdziwym rozmachem.

Edyta Herbuś DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę. Stara się odmłodzić?

Polsat inwestuje ogromne ilości pieniędzy i liczy też na adekwatną liczbę wyświetleń. Nowy program na miarę Tańca z gwiazdami ma szanse na sukces?

Już niedługo będą jasne wszystkie szczegółu dotyczące samej produkcji. W jury mają siedzieć największe gwiazdy polskiego show biznesu. Pudelek poinformował, że w programie będzie można zobaczyć Edytę Herbuś.


Edyta, choć nieco zapomniana i obecnie na obrzeżach show biznesu, wciąż jest bardzo lubiana przez widzów, ma duży potencjał. No i zna się na tańcu, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Do tego jest atrakcyjna i cieszy oko

– mówi informator Pudelka.

„World of dance” to jedna z największych inwestycji Polsatu ostatnich lat. Widowisko będzie miało spektakularną oprawę i ma robić „bogate” wrażenie. Od początku produkcji zależało na ściągnięciu do stacji nowych, atrakcyjnych twarzy, Edyta spełnia te kryteria

– mówi informator Pudelka.

Niegdyś bardzo rozchwytywana, teraz troszeczkę zapomniana Edyta Herbuś, będzie mogła się znowu wykazać w nowym programie typu talent show.

Herbuś w wianuszku chwali się piersiami. Fani: kręcą panią dziecioroby!

KARIERA EDYTY HERBUŚ

Edyta Herbuś pojawiła się w show biznesie w 2005 roku w Tańcu z gwiazdami. W 2008 roku wygrała Eurowizję dla tancerzy wraz z Marcinem Mroczkiem. Dwa lata później zasiadła w jury programu Królowie Densfloru.

W październiku 2010 roku wraz ze swoim ówczesnym partnerem Tomaszem Barańsim otworzyła szkołę tańca w Otwocku.

W 2015 roku odbyła się premiera spektaklu Diwa i tam Edyta zadebiutowała w teatrze u boku Małgorzaty Bogdańskiej. Jej występ spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami i w 2016 roku została nominowana do zdobycia nagrody Gwiazda Plejady w kategorii Debiut roku.

PARTNERZY EDYTY HERBUŚ

Herbuś była związana z tancerzem Dawidem Ozdobą, Tomaszem Barańskim , Maciejem Kawulskim obecnie odnajduje szczęście z byłym partnerem Doroty Gardias Mariuszem Trelińskim.