HIT! Kasia Nosowska pokazała okładkę Pani “bez retuszu”. Jedyny grafik, który miał odwagę – pisze piosenkarka

Kasia Nosowska jak zwykle w formie i z dystansem. Gwiazda, którą możemy oglądać na nowej okładce magazynu Pani, pokazała swoją wersję pisma – bez retuszu.

Zdjęcie Katarzyny Nosowskiej na okładce Pani mocno retuszowane – piosenkarka zareagowała

Nosowska tym zdjęciem wywołała burzę w Internecie. Fani jej nie poznali

Z okładki nowej Pani patrzą na nas Kasia Nosowska, Krystyna Janda i Martyna Wojciechowska. Okładkowe zdjęcie, jak to bywa w takich sytuacjach, zostało dość mocno retuszowane. Kasia Nosowska postanowiła odnieść się do tej ingerencji w Photoshopie:

UWAGA! Odretuszowanie! Zadaj sobie pytanie, czy tego właśnie Chcesz? Czy o takie okładki walczyli nasi pradziadowie? 🙂 @eye_shoot_you pomógł mi pokazać prawdę:) Jedyny grafik, który miał odwagę 🙂 – pisze piosenkarka i pokazuje na swoim Instagramie okładkę Pani, do którego jej znajomy wkleił Kasię bez retuszu.

Po 17-latach Nosowska wyszła za mąż. Pochwaliła się ZDJĘCIEM na Instagramie

Efekt jest komiczny – Nosowska na zdjęciu nie ma żadnego makijażu, a wklejona do bujnej czupryny z okładki wygląda dziwnie. Fani komentują:

Jesteś najbardziej interesująca na tym zdjęciu 👍 brawo😍

Może ten grafik by jeszcze oddał Pani Martynie kilka lat , a Pani Krystynie odjął trochę tej czapy na czubku głowy i wtedy wszystko wróci do normy 🙂

Kasia Nosowska u Kuby Wojewódzkiego: NIC nie schudłam. Jest wręcz gorzej

Zobaczcie zdjęcia. Faktycznie grafik zaszalał z retuszem?

 

kasia nosowska _05_wynik
scena z: Katarzyna Nosowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA      
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jeśli w dzisiejszym świecie odwagą jest pokazanie się bez makijazu to ja zmieniam planetę. Ludzie zajmują się takim gownem zamiast skupić się na bardziej wartościowych sprawach. A Pani Nosowska to już na sile próbuje wszystkim udowodnić jaki ma dystans do siebie, bo na każdym kroku o tym gada a pewnie ryczy w poduszkę po nocach. Ktoś kto ma dystans do siebie nie powtarza tego cały czas, po prostu żyje! A ona robi z siebie sensacje.

Mega XD

Nie znam ani jednej grubej osoby, która publicznie przyznaje, że nie ma dystansu. Wszystkie się kochają, oczywiście szczerze.

Ta pani poparła koncert Dody , dała się nabrać na jej tanią promocje …a potem nie wystąpiła ….tasak rzeczywiscie mega inteligentna

No i ok

CHYBA MA RAKA

okropna FUUUJ

Uwielbiam Panią Kasię Nosowska za inteligencję, dystans do życia i własnej osoby i za jej książkę, która rozbawila mnie do łez.

niepotrzebnie zaczęła pisać książki bo straciła swoją autentyczność i “pazur”

Przecież ona sama sobie przykleiła głowę do tej okładki haha.

Kiedyś “Pani” była moim ulubionym magazynem, obowiązkowe must have co miesiąc. A teraz.. Cielecka, Janda. Niedługo się doczekam Ostaszewskiej. Mocno skręcili w lewo, zgubili obiektywizm. Nie kupuję.

Ona jest po prostu fajną babką, z świetnym poczuciem humoru, ale prawda jest taka, że większość kobiet toleruje ja i pisze pod artykułami o niej pozytywne komentarze głównie dlatego, że ktoś taki jak ona nie wpędza ich w kompleksy wręcz przeciwnie pozwala im poczuć się atrakcyjniejszymi. Piękne, zgrabne i zadbane kobiety zazwyczaj drażnią przeciętną Kowalską ponieważ patrząc na nie przypomina sobie ona o swoich kompleksach.