Jutro na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zobaczymy dwie wybitne postacie ze świata muzyki – Dawida Podsiadło i Katarzynę Nosowską. Wygląda na to, że szykuje się odcinek pełen emocji.

Kasia Nosowska była u Kuby Wojewódzkiego i… chyba ma problemy z dietą

Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Nosowska szykuje się do premiery swojej płyty Basta. Teksty piosenek na albumie dotyczą bardzo intymnych przeżyć artystki. 47-latka nie bała się śpiewać o alkoholizmie swojego partnera i krzyczała do mikrofonu Ja pas!, czy przyznała się do swojego „wdowiego garbu” w utworze Nagasaki. Jej młodszy kolega po fachu, Dawid Podsiadło, dwa dni temu wypuścił album Małomiasteczkowy, który w ramach promocji sprzedawał… w kiosku. W kolejnym odcinku programu Wojewódzkiego z pewnością usłyszymy o najnowszych artystycznych projektach Kasi i Dawida oraz o stosunku artystki do „instagramowych wygłupów”, z których jest znana. Wokalistka przyznała ostatnio, że udało jej się schudnąć. Czyżby szykowała się telewizyjna premiera nowych kształtów Nosowskiej?

l#kasianosowska #dawidpodsiadło #wtorek piszemy historię WY też możecie… zapraszam bo warto #kubawojewódzki #ładnakoszula

– zachęcał Wojewódzki na swoim Instagramie.

Podsiadło odkrył ten kompleks, gdy szedł na siłownię

Zobaczcie zapowiedź odcinka. Będziecie oglądać?


Zdjęcie z planu programu TVN „Kuba Wojewódzki Show”, źródło: Instagram K. Wojewódzkiego


Fragment programu TVN, „Kuba Wojewódzki Show”, źródło: Kanał TVN na YouTube

Podsiadło i ODCHUDZONA Nosowska na kanapie u Wojewódzkiego! Mocna zapowiedź!