Honorata Skarbek znana jest ze swoich niebanalnych stylizacji, którymi chętnie chwali się na Instagramie. Partnerka Smolastego to prawdziwa kobieta renesansu. Oprócz mody zajmuje się też śpiewaniem, a ostatnio spróbowała swoich sił w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na wczorajszej imprezie Playboya pojawiła się we fluorescencyjnym komplecie, który pozornie może nie kojarzyć się z outfitem pasującym na galę. W rozmowie z Kozaczkiem Honorata zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalną stylizację.

Skarbek rozpływa się nad Smolastym i zdradza, jak naprawdę wygląda ich związek!

Piosenkarka ceni sobie niezależność i komfort:

Nie miałam zielonego pojęcia jaki jest dress code, a nawet jakbym wiedziała, to myślę, że nie dopasowałabym się do końca. Jestem taką osobą, która nie lubi spełniać oczekiwań innych ludzi, stąd też, kiedy miałam ochotę ubrać się taką stylizację, a nie inną, to po prostu to zrobiłam. Poza tym dopiero wczoraj wróciłam z Los Angeles i to było jedyne co miałam czystego.

Artystka opowiedziała także o swoich wakacjach:

Byłam na dwutygodniowych wakacjach, bo miałam ostatnio intensywny czas w swoim życiu, pracowałam nad nową płytą, która wyszła w maju, zaraz potem wydaliśmy dwa teledyski i wzięłam udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który trwał cztery miesiące.

Soczysty pocałunek Honoraty Skarbek z… chłopakiem?!

Lubie styl Honkibiedronki? Jest ikoną mody?

Honorata Skarbek o swoim stylu: nie lubię spełniać oczekiwań innych

Honorata Skarbek o swoim stylu: nie lubię spełniać oczekiwań innych