Honorata Skarbek zaczynała karierę w bardzo młodym wieku. Już jako 17-latka podpisała pierwszy kontakt z wytwórnią muzyczną i wydała takie single jak: „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, czy „Runway”. Potem artystka zniknęła na kilka lat ze sceny i show-biznesu.

Zobaczcie, jak pięknie urządziła mieszkanie Honorata Skarbek!

Honorata Skarbek zwyzywana po wywiadzie

W ubiegłym roku powróciła na salony z nowym singlem „Ogień”. Z kolei ostatnio wydała numer „You Can’t Sit With Us” we współpracy z Malikiem Montaną.

Teraz Honorata Skarbek udzieliła wywiadu Przemkowi Górczykowi, w którym opowiedziała o swojej karierze, przepracowanych terapiach i ogólnie podejściu do życia. Rozmowa odbiła się szerokim echem, pojawiło się wiele pozywanych komentarzy, ale też wiele obraźliwych.

Honorata Skarbek na początku kariery

Gwiazda nie przeszła obok tego obojętnie. Odniosła się do okropnego hejtu skierowanego w jej stronę pod wywiadem na YouTubie. Okazuje się, że całe zamieszanie wywołała stylizacja artystki – miała na sobie czarny biustonosz i bluzkę, która zakrywała jedynie ręce i ramiona.

Skarbek zacytowała kilka obraźliwych ją komentarzy:

Nie przeszkadza Ci, ze masturbuję się patrząc w Twoje cycki podczas całego podcastu?”
„Wyglądasz jak prostytutka”
„Na taki ubiór mówi się słowo zaczynające się na K kończące się na A, czyli ku*wa”
„Pustak”
„Nic sobą nie reprezentuje”
„A później takie maja pretensje, ze są gwałcone”

Honorata przyznaje, że jeszcze nigdy nie przeczytała tak okropnych komentarzy na swój temat przez 15 lat swojej obecności w show biznesie:

(…) Mój ubiór odebrał mi, w mniemaniu tych ludzi, możliwość przekazania czegokolwiek co miałam do powiedzenia. To, co działo się pod tym podcastem było zwykłą wylęgarnią hejtu, na co ja zupełnie się nie zgadzam. (…) Ludzie mają prawo do wyrażania swojego zdania, jeli jednak odbierana jest mi moja realna tożsamość przez to, że zobaczyli kawałek dekoltu i przez to jestem gnojona, poniżana, obrażana, marginalizowana, a za tym idzie kreowania opinii publicznej pod względem psychologii tłumu, który działa w bardzo prosty sposób – nie godzę się na to. Nie chcę być tego częścią i nie chcę tego sygnować swoim nazwiskiem – podkreśliła.

OMG! Honorata Skarbek ścięła swoje długie włosy