„Studiuję to co w życiu jest najważniejsze i najpiękniejsze. To co nas uczy i kształci. Studiuję życie.”

***

Honorata Skarbek, koncertuje, bywa na salonach i prowadzi bloga modowego. Chodzi też na zakupy, od których – jak przyznała – jest uzależniona. Można więc podejrzewać, że zabierają jej sporo czasu. Tyle, że nie wystarcza już na naukę.

Zapytana przez autorkę bloga uljaszowanie.blog.pl o to, co ze studiami, odparła pseudo-filozoficznie:

– Studiuję to co w życiu jest najważniejsze i najpiękniejsze. To co nas uczy i kształci. Studiuję życie. Mam pewność, że po pięciu latach znajdę swoje miejsce na ziemi, co nieczęsto zdarza się po studiach na uczelni. A jeśli chodzi o kierunek naukowy to marzę o music menagment w Londynie. Obecnie szkoda mi jednak zaprzepaścić szansę, którą dostałam w Polsce. Nie lubię i nie potrafię dokonywać wyborów, a to by mnie do tego zmusiło, dlatego póki co skupiam się na jednej rzeczy, która daje mi satysfakcję, czyli na muzyce. Jestem jeszcze bardzo młoda, mam czas.

A zatem życzymy, by po „studiowaniu życia” przyszedł pomysł na siebie. Chyba, że Honey jeszcze przez długi czas zamierza być taką właśnie „studentką”. Cytat za to już można wpisać do księgi celebryckich mądrości.

Honorata Skarbek: Studiuję życie