Hubert Urbański broni swojego związku z Joanną Majstrak?
Gdy na zachodzie media skupiają się na sprawach sercowych Taylor Swift i Calvina Harrisa, u nas równie duże zamieszanie robią Hubert Urbański (49 l.) i Joanna Majstrak (28 l.).
Magazyn Party opisuje jedną z “teorii spiskowych” krążących wokół Huberta i Joanny – mianowicie agentka prezentera miała obdzwonić warszawskie agencje modelek z propozycją zatrudnienia pani, która towarzyszyłaby Hubertowi podczas wyjść na salony. “Tak” miała powiedzieć biseksualna Joanna Majstrak, która lubi skandale.
Interesuję się też psychologią i zdrowym odżywianiem. Mam dużo do powiedzenia, ale nikogo to nie interesuje, bo został mi przypisany wizerunek skandalistki, który mi nie pomaga i… nie przeszkadza – przeczytamy w magazynie.
Cóż, na ten wizerunek Majstrak zapracowała robiąc pewną scenę na salonach – mianowicie całowała koleżankę przed kamerami i siedziała na niej okrakiem.
Hubert nie komentuje związku z Joanną.
Jestem wolny i mogę spotykać się, z kim tylko chcę – jakiś czas temu powiedział Urbański.
Właśnie takiego związku brakuje nam na polskich salonach!



Marta Marze
Marta Marzec
Marta Marzec
[b]gość, 25-05-15, 12:26 napisał(a):[/b]Ta pani wygląda jak nie domyta. Zawsze mam takie myśl jak na nią patrze.Bo wygląda dość niechlujnie, wiecznie zblazowana.
Przypisano jej? Sama pracowała na taki wizerunek jaki ma. Głupie gadanie.
Wolno mu robic, co sobie chce, nie jest zabronione na przyklad zabieranie na impreze przypadkowej pani i udawanie zwiazku. Ale niech sie potem nie dziwi, ze gazety sie rozpisuja a ludzie plotkuja, co przeciez kazde zachowanie publiczne przeklada sie na jego sympatie wsrod widzow i decyduje, czy zostanie zatrudniony do nastepnego programu czy nie. Sam sobie strzela w kolano. Ale co, wolno mu.
Oboje wyglądają jakby z jakiejś meliny się zerwali…po maratonie kokainowym. Masakra
Ona jest luzna
[b]gość, 25-05-15, 12:22 napisał(a):[/b]Żałosne ostatnie podrygi starego idioty,który przekombinował i przegrał życie. Pewnie pluje sobie w brode że pogonił fajną, mądrą żonę i teraz próbuje wmówić światu, jak to świetnie mu się wiedzie, tymczasem polska śmieje się z jego opłaconych panienek.a ty skad wiesz, ze on pogonil zone?Moze na odwrot
Zl mi go, kompletnie sie posypal jakbgo zona kantem puscila
Co za ludzie tylko krytyka gówno was to obchodzi Co on robi jolopy do roboty pięniądzę zarabiać ,a nie krytykować ma kobietę mlłodszą bo ona go chce tak jest na całym świecie facet dojrzały lubi młode kobiety przestańcie go krytykować cap..y
Cpuny!!
Po cholerę to komentować
Dwoje niedojrzałych nieudaczników i desperatów.
Wygląda jak naćpana Courtney Love na tych zdjęciach. Panie Hubercie no tak to wolny kraj ale litości. Serio ona?
Ta pani wygląda jak nie domyta. Zawsze mam takie myśl jak na nią patrze.
Ona jest ochydna…
Hej ,a co ona ma na bucie ????Co to jest bo nie kminie???
Żałosne ostatnie podrygi starego idioty,który przekombinował i przegrał życie. Pewnie pluje sobie w brode że pogonił fajną, mądrą żonę i teraz próbuje wmówić światu, jak to świetnie mu się wiedzie, tymczasem polska śmieje się z jego opłaconych panienek.
Ojej jaka ona biala !
Jakaś zylasta