Jeśli jesteś fanką Instagrama i marzysz o tym, by stać się bohaterką przepięknej sesji zdjęciowej, którą nie tylko pochwalisz się na swoim IG, ale dzięki której przeżyjesz wspaniałą przygodę, ta informacja jest dla Ciebie!

Już we wtorek, 18 czerwca w STUDIO 4MC w Warszawie odbędzie się casting z dobrze Wam znaną fotografką gwiazd – Martą Wojtal.

Marta, która zasłynęła między innymi z przepięknych i profesjonalnych zdjęć robionych Annie Lewandowskiej, będzie robić zdjęcia kandydatkom do konkursu. Zanim to się stanie, team marki DeeZee „zrobi na bóstwo” dziewczyny, które staną przed obiektywem. Na uczestniczki castingu czeka też mnóstwo wspaniałych niespodzianek.

A co można wygrać?

🌟 Kampania DeeZee w sklepach CCC w całej EUROPIE
🌟 sesje w magazynie JOY
🌟 wyjazd na zagraniczną SESJE zdjęciową

Do wzięcia udziału w castingu zachęca ambasadorka DeeZee, Paulinye, na której Instagramie znajdziecie mnóstwo pięknych zdjęć i inspiracji.

Jeśli czujecie dreszczyk emocji, to znak, że powinnyście się pojawić się na wtorkowym castingu. Oto szczegóły dotyczące miejsca i czasu spotkania:

🍷 DEEZEE NEXT MODEL WIELKI CASTING DO EUROPEJSKIEJ KAMPANII

🍷 18 czerwca , godz. 10
🍷 STUDIO 4MC Ratuszowa 11 budynek 5 lok.19A WARSZAWA
DOJAZD: metro Dworzec Wileński

Szczegóły na:
https://www.instagram.com/deezeeshoes/
https://www.facebook.com/events/629610210880146/

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem typem marzycielki pomimo tego że wiem czego chcę od życia ♥️ Od najmłodszych lat marzyłam o wielkich rzeczach, o dzikich podróżach w nieznane, leżąc w łóżku wyobrażałam sobie przeróżne sesje, marzyłam o własnym biznesie po prostu chciałam zwojować swój własny świat... 🙊Część z nich udało mi się osiągnąć ! Zostałam ambasadorką @deezeeshoes , robię ogromne kampanie, latam w najpiękniejsze miejsca na ziemi, tworzę nawet swoją markę ♥️Jednak miałam rownież (i mam nadal) inne ważniejsze marzenia. Które gdzieś tam zawsze były na pierwszym miejscu 🙈 Marzenia o prawdziwej lojalnej przyjaźni na dobre i na złe, od kiedy sięgam pamięcią pragnełam miłości która opiera się na ważnych dla mnie wartościach, chciałabym kiedyś założyć fundację która wspomoże dzieci na Filipinach, chcę nawet kupić na starość skromny domek w egzotycznym miejscu aby przeżyć tam swoje ostatnie chwile obcując z naturą. Nigdy nie przestanę marzyć ! Bo marzenia nadają mojemu życiu sens, dzięki nim mam motywację nawet gdy mam bardzo trudne dni 🙏🏾 Wierzę że nie ma rzeczy niemożliwych 💪🏾 Wierzyłam w to zawsze, nawet gdy dawniej inni we mnie wątpili, krytykowali i mówili że wymyślam sobie coś czego nigdy nie osiągnę 😅 🙊 ....... #deezeegirlsdoitbetter #deezeebestplaces #santorini🇬🇷 #santorini

Post udostępniony przez Paulinye (@paulinye)