Ida Nowakowska i Jack Herndon wkrótce zostaną rodzicami! Informacja o ciąży jest o tyle zaskakująca, że tancerce i prezenterce udało się utrzymać w tajemnicy radosną nowinę aż 6 miesięcy! Nowakowska nie kryje swojej radości, zwłaszcza, że wielokrotnie wspominała, że chciałaby mieć dziecko.

Kim jest Jack Herndon, mąż Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka

Celebrytka od dawna planowała wraz z mężem potomstwo i często była o tę kwestię pytana w wywiadach. Podczas jednego z nich została zapytana o imię dla dziecka. Okazuje się, że wybrała je zanim zaszła w ciążę.

Tak, Scarlett. Po Scarlet O’Harze z „Przeminęło z wiatrem”. To nie jest sekret. Od dziecka, od kiedy byłam małą dziewczynką i zobaczyłam ten film pierwszy raz, marzyłam o córce o imieniu Scarlett – powiedziała w rozmowie z serwisem „Pomponik”.

Na razie oficjalnie nie wiadomo, czy Ida Nowakowska urodzi chłopca czy dziewczynkę. W mediach nie brakuje spekulacji na ten temat, więc być może prezenterka wkrótce wyjawi ten sekret?

Ida Nowakowska i Jack Herndon – związek

Ida i Jack poznali się Kalifornii podczas studiów aktorskich. Pobrali się w Los Angeles i od 6 lat tworzą udany związek. Z początku musieli poradzić sobie w związku na odległość, ale na początku pandemii jej ukochany przyjechał do Polski.

ZOBACZ TEŻ:

OMG! Ida Nowakowska pokazała stare zdjęcia, a na nich Marina Łuczenko

Ida Nowakowska o przyszłym dziecku. Zdradziła nam, gdzie będzie chciała je wychować (WIDEO)

Ida Nowakowska z mężem

Ida Nowakowska z mężem, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska na ściance

Ida Nowakowska/fot. Piętka Mieszko/AKPA