Ile razy dziennie Chrissy Teigen kocha się z mężem?
Chrissy Teigen, która ostatnio wkurzyła się na hejterów i kazała im się od*przyć (czytajcie: Chrissy Teigen do hejterów: Pie*cie się! (FOTO)), działa na reporterów jak płachta na byka.
Seksowna modelka pobudziła wyobraźnię dziennikarza TMZ – poprosił on, by Chrissy zwierzyła się, jak często kocha się ze swoim mężem, Johnym Legend (chodziło o najczęstszy seks na dzień).
Teigen zbyła reportera śmiechem, ten jednak był nieugięty i ponownie zadał pytanie, gdy modelka wracała do samochodu.
– Dwa, trzy razy – zaśmiała się Chrissy.
Teraz już się nie dziwimy, że jest taka zadowolona i ma taką figurę!




to ja musi nieźle boleć i piec ja gdybym miała to robić codziennie chociaż raz to bym umarła. Prawda taka że o ile panowie moga to robić często o tyle panie mają z tym większy problem nie tyle psychiczny co fizyczny.
O rety jakie wy bzdury piszecie znawczynie od siedmiu bolesci haha kilka razy dziennie , no chyba ze wasze chlopy nieroby z nudow im wyrczy przez caly dzien roboty niech sie chyca to sex wystarczy 3 razy na tydz. Chorzy erotomani …..a ta z piekaca picza niech sprawdzi czy w innej nie macza i przenosi jakies badziewie zapalne
[b]gość, 12-05-14, 11:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-05-14, 10:33 napisał(a):[/b]to ja musi nieźle boleć i piec ja gdybym miała to robić codziennie chociaż raz to bym umarła. Prawda taka że o ile panowie moga to robić często o tyle panie mają z tym większy problem nie tyle psychiczny co fizyczny.Radzę udać się do ginekologa… To nie jest normalne aby czuć pieczenie po każdym stosunku. Ja się kocham z moim facetem przynajmniej 2 razy dziennie i wszystko jest ok. Być może masz problem albo Twój partner nie wie jak Cię pobudzić…[/quote]Zgadzam się. Może piec jak się to robi dwa, trzy razy ale w ciągu godziny, dwóch. Rano i wieczorem to nie ma problemu. To może byc spowodowane suchością po tabletkach albo źle dobranymi gumkami.
[b]gość, 12-05-14, 10:33 napisał(a):[/b]to ja musi nieźle boleć i piec ja gdybym miała to robić codziennie chociaż raz to bym umarła. Prawda taka że o ile panowie moga to robić często o tyle panie mają z tym większy problem nie tyle psychiczny co fizyczny.Radzę udać się do ginekologa… To nie jest normalne aby czuć pieczenie po każdym stosunku. Ja się kocham z moim facetem przynajmniej 2 razy dziennie i wszystko jest ok. Być może masz problem albo Twój partner nie wie jak Cię pobudzić…
Uwielbiam Legenda!
Przy tzw.spontanicznościach a one są najfajniejsze niełatwo prowadzić statystykę
Uwielbiam ich!zajebista para
[b]gość, 12-05-14, 07:32 napisał(a):[/b]Tak tak dwa trzy razy na dzień zwłaszcza z taka fryzura i makijazem i tym , ze pewnie widują sie raz w tygodniu bo są zajęci pracanie masz pewnie nawet kim jest jej maz ale wypowiadac sie to juz tak. nie sledzisz ich zycia, ich karier wiec nie gadaj , ze sie nie widuja prosty polaczku!
Z czarnym? Fuj
[b]gość, 12-05-14, 01:25 napisał(a):[/b]Z czarnym? FujJaka pdzyje**na jestes
Tak tak dwa trzy razy na dzień zwłaszcza z taka fryzura i makijazem i tym , ze pewnie widują sie raz w tygodniu bo są zajęci praca
On ma super glos, ale kogo to obchodzi,wazny jest teraz tylko seks i rozmiar 0
A, sorry. Nie zauważyłam tytułu -.-
2-3 razy na dzień? Na tydzien? Na rok? Sprecyzujcie kozaku.
Tylko? Myślałam że przynajmniej z 10..