Chrissy Teigen świętowała Dzień Matki wrzucając na swój Instagram czarno-białe zdjęcie z czasu, gdy była w ciąży. Na fotografii widzimy ją zupełnie nagą. Chrissy pozuje z ręcznikiem na głowie, stojąc przed lustrem w swojej łazience.

Chrissy Teigen opowiedziała o depresji poporodowej

Teigen (33 l.) w 2016 roku po raz pierwszy została mamą. Choć bardzo cieszyła się z narodzin dziecka, wkrótce okazało się, że modelka źle się czuje psychicznie. Na początku Chrissy myślała, że jej słabszy nastrój jest naturalny, że jest wynikiem zmęczenia i nowych obowiązków. Po konsultacji z lekarzem żona Johna Legenda dowiedziała się, że cierpi na depresję poporodową.

Sophie Turner ma depresję! Myślała o samobójstwie

Podczas wizyty w The Today Show Teigen przyznała, że poradziła sobie z depresją właśnie dzięki fachowemu podejściu lekarzy i ogromnemu wsparciu ze strony męża.

John i lekarze dali mi siłę. Miała wokół siebie wspaniałą grupę ludzi, którzy mi pomagali i bardzo o mnie dbali.

Narodziny drugiego dziecka Chrissy zniosła lepiej. W Dniu Matki modelka napisała o swoim doświadczeniu macierzyństwa:

Moje dzieci to coś najlepszego, co udało mi się stworzyć. Dziękuję Wam za to, że sprawiliście, iż stałam się mamą i zmieniłyście moje życie na zawsze – napisała modelka na Instagramie.

Chrissy Teigen zdecydowała się na naprawdę ostre cięcie – kogo Wam przypomina?

Chrissy Teigen – dzieci

Chrissy ma dwójkę uroczych dzieciaków – starsza córka, Luna Simone Stephens, ma 3 lata. Synek modelki i jej męża, Johna Legenda, Miles Theodore Stephens, ma 11 miesięcy.

Czytaj też:

Chrissy Teigen pokazuje SZOKUJĄCE zdjęcia swojego ciała po CIĄŻY

Siostra Meghan Markle o Chrissy Teigen: pyzaty PALANT!

Chrissy Teigen SZCZERZE o życiu łóżkowym po DRUGIM dziecku

John Legend and Chrissy Teigen head to Watch What Happens Live! John Legend, Chrissy Teigen