W wywiadzie przeprowadzonym przez Gazeta.tv Patrycja Kazadi zdradziła tajemnicę swojego doskonałego wyglądu.

– Pokochałam siebie. Znam swoje wady, znam swoje zalety. I mam dwie opcje – załamać się tym, katować się dietami, być nieszczęśliwą, ale świetnie wyglądać, albo tę drugą – akceptować siebie, kochać siebie, ubierać to na co mam ochotę, bez względu na to, czy to podkreśla te wady, czy nie i świetnie się czuć. I jakoś na razie to działa – powiedziała gwiazda TVN.

Przyznała również, że jej wygląd nie jest okupiony głodową dietą czy morderczymi treningami. Patrycja uczęszcza co prawda na fitness, ale z innych niż odchudzanie powodów.

– Zapisałam się ostatnio na zajęcia TBC, które sprawiają, że poruszamy wszystkimi mięśniami. Ale nie ze względu na dietę, lecz dlatego, że schyliłam się po długopis, który mi upadł i nie mogłam się podnieść, a mam 25 lat, a nie 75! Moja babcia ma 84 lata, przeszła raka i biega po mieszkaniu, sprząta, gotuje, pieli w ogrodzie, a ja leżę na kanapie jak stary dziad i po prostu zarastam jakimiś glonami. Mówię nie, tak nie może być. I z przyjaciółką się zmotywowałyśmy i chodzimy na fitness dwa razy w tygodniu – przyznała Kazadi.

Nie ukrywała też przed dziennikarką Gazety.tv swojej wagi.

– Nie wiem ile ważę, ale myślę, że ok. 58 – 59 kilogramów. Mam metr siedemdziesiąt, także normalna waga. Ale u mnie jest tak, że dwa kilo w dół, dwa kilo w górę, w zależności od tygodnia – powiedziała prowadząca X Factor.

Naszym zdaniem Patrycja prezentuje się świetnie. A co wy sądzicie o jej figurze?

Ile waży Patrycja Kazadi?

Ile waży Patrycja Kazadi?

Ile waży Patrycja Kazadi?