Natalia Siwiec opublikowała kolejne zdjęcie reklamujące markę – tym razem obuwniczą. Na zdjęciu gwiazda pozuje w szpilkach z odsłoniętymi palcami. Mama Ginekolog skomplementowała Siwiec, pisząc:

Natalia obserwuje cię od dawna- nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem czy pamiętasz . Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak jak to. Nie zrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów – a z drugiej odwaga. Odwaga to cecha która zmienia świat na lepsze – napisała Mama Ginekolog.

Natalia Siwiec ma grzybicę?

Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania obserwatorów. Jedno z nich dotyczy Natalii Siwiec i Mateusza Raduszewskiego

Celebrytka natychmiast odpowiedziała na komentarz. Zdradziła, że nie ma pomalowanych paznokci, ponieważ „na duży palce coś upuściła” i prawdopodobnie paznokieć będzie jej schodził.

No co ty ciotka oczywiście, że cię pamietam,uwielbiam i obserwuje z zapałem. Myślałam nad tym czy wstawiać takie zdj, ale co tam😂 btw. To po prostu paluch na którego mi coś upadło i … i będzie chyba schodził pazur wkrótce – napisała Natalia.

Sukienka Natalii Siwiec, w której była na 18-tce pasierba, będzie HITEM lata

Komentarz zwrócił uwagę reszty internautów na niepomalowane paznokcie Natalii Siwiec. Jedni się dopytywali, czy ma siniaka na paznokciach, a inni od razu stwierdzili, że jest to grzybica.

To raczej grzybica – pisze obserwatorka.
myślałam, że tylko ja to zauważyłam – odpowiada druga internautka.

Inna fanka jeszcze nie stwierdziła, że ma grzybicę, ale zauważyła, że na pewno coś jej dolega: „Pani Natalio chyba ma Pani chore paznokcie u stóp, nie radziłbym ich malować przez dłuższy czas, przez hybryde można łatwo dostać właśnie grzybicy„.

Natalia Siwiec zdradziła, że jej córka Mia kąpie się pięć razy dziennie (WIDEO)

Co sądzicie o tym? Też uważacie, że jest to grzybica?