Natalia Siwiec (36 l.) na Instagramie pokazała, jak wygląda jej codzienny, rozświetlający makijaż. Celebrytka nagrywała Story dla obserwatorów w łazience, gdzie jej córka Mia urządziła sobie kąpiel. Siwiec na filmiku przyznała, że dziewczynka potrafi kąpać się pięć razy dziennie.

Natalia Siwiec pokazała kuchnię – jest minimalistyczna i nowoczesna

Córka Natalii Siwiec kąpie się 5 razy dziennie

Natalia Siwiec wielokrotnie podkreślała, że od kiedy została mamą małej Mii – jej życie kompletnie się zmieniło. Dziewczynka ma już trzy lata i Siwiec chętnie pokazuje ją na Instagramie. Mia podróżuje z rodzicami po świecie i od najmłodszych lat uczy się różnych kultur – ale wiadomo, nie ma to jak w domu. Córka Natalii najbardziej upodobała sobie jedno pomieszczenie – a dokładniej łazienkę i to tam może spędzać wiele godzin. Pomyślicie sobie, że podpatruje makijaże mamy. Mia zamiast tego woli pluskać się w wannie.

View this post on Instagram

😆

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Mia Raduszewska to jednak cały tata? Mąż Siwiec pokazał nowe zdjęcie

Natalia przy okazji nagrywania dziennego makijażu zdradziła, że Mia kocha wodę i uwielbia się pluskać, jednak zamiast basenu wybiera… wannę. Córka Natalii potrafi kąpać się nawet pięć razy dziennie. Podczas swoich kąpieli ma kółko do pływania i różne gadżety do zabawy.

Na filmiku Natalia powiedziała, że kąpiele stały się ich wspólnym rytuałem. Celebrytka spędza czas z córką w łazience, podczas gdy ta pluska się w wannie.

Mia to naprawdę urocze dziecko. Dziewczynka jak przystało na trzylatkę jest bardzo zaciekawiona światem. Podczas nagrywania wideo cały czas zadawała mamie pytania i uroczo się uśmiechała. Natalia nie może narzekać na nudę z córką.

Widać, że mają super relację.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Siwiec na zdjęciu z córką. Fani zauważają coraz większe podobieństwo do MAMY

Natalia Siwiec pozuje z córką w identycznych stylizacjach! „Odpicowane przy niedzieli” (FOTO)

Natalia Siwiec zdradza, ile przytyła na kwarantannie: Mam wrażenie, że jem cały czas