Joanna Koroniewska skończyła 41 lat. Aktorka do swego wieku podchodzi z dużym dystansem. Ma świadomość, że nie jest już nastolatką, jednocześnie akceptuje swą dojrzałość i zmiany, jakie są z nią związane. Również te dotyczące wyglądu.

Joanna Koroniewska zaliczyła mega wtopę na Instagramie

Koroniewska nie zdecydowała się na żadne drastyczne zabiegi odmładzające. Jest naturalna, ale – jak zapewnia dba o kondycję swojej skóry i o formę.

W jednym z komentarzy internautka obserwująca konto Koroniewskiej na Instagramie zarzuciła gwieździe, że ta nie dba o siebie, poniweaż widać, że ma zmarszczki. Żona Macieja Dowbora odpowiedziała na tę zaczepkę:

Zmarszczkowe LOVE. 😂😂💙 Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. 😜🤫🤔 Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie bo je mam. 🤷‍♀️🤦‍♀️ Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym żeby jeść zdrowo a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim – podkreśla aktorka.

Joanna Koroniewska o swoim dużym nosie

Po czym dodaje:

Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już Waszej ocenie. I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać – napisała Joanna Koroniewska, a post opatrzyła swoim zdjęciem bez makijażu.

Joanna Koroniewska szczerze o Blance Lipińskiej i jej prozie

No właśnie – czy w epoce sztuczności, botoksu i wypełniaczy, kobiety, które nie stosują podobnych zabiegów zasługują na to, by słuchać podobnych wymówek? Czy dbanie o siebie to ostrzykiwanie się kwasami i prasowanie zmarszczek? Co o tym myślicie? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii!

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA