Joanna Koroniewska (41 l.) jest bardzo aktywna w social mediach. Instagram aktorki obserwuje 328 tysięcy internautów. Żona Macieja Dowbora sympatię fanów zaskarbia sobie szczerością, poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Jaka ona jest szczupła! Joanna Koroniewska wygląda jak MODELKA (ZDJĘCIA)

Koroniewska już nieraz udowodniła, że potrafi śmiać się z samej siebie. Gwiazda pokazuje, że jest normalną kobietą – taką, która bywa czasem zmęczona i nie zawsze jest idealna. Również jeśli chodzi o wygląd.

Dziś aktorka zamieściła na swoim IG post, w którym pisze o… nosie. Pod selfie w czapce gwiazda zamieściła taki oto wpis:

Ja wraz z moim wyjątkowo dużym nosem życzymy Wam cudownego dnia!!! 😂😂🤣 Może jednak rzeczywiście powiększę te usta to nochal zniknie…😂😂

Potem Joanna Koroniewska dodaje:

A tak ciut poważniej. Kochani, dystans przychodzi z wiekiem więc macie jeszcze czas. ✌️😂😂😂J

Joanna Koroniewska prowadzi wojnę na zdjęcia z Maciejem Dowborem. „Ta JEGO za przeproszeniem zasromana twarz”

Fanki Joanny dzielą się z nią swoimi uwagami na temat dorastania do dystansu:

Dokładnie z wiekiem przychodzi wiele pozytywnych cech. Nawet riposty są znacznie dobitniejsze. Kiedyś też mówiłam „mam duży nos” teraz mówię, jak babcia z kapturka „żeby mi się lepiej oddychało” za to moja babcia mówiła „duży nos jest po to by pomieścić wszystkich tych co ich w nosie masz” 😂 eh. Gdybyśmy byli tak wizualnie idelani to świat byłby nudny. ❤️ Miłego dnia ❤️ – pisze jedna z fanek Joanny.

Joanna Koroniewska szczerze o Blance Lipińskiej i jej prozie

Ja mam patent na swój nochal😂 od kilkunastu lat noszę okulary i go dobrze nie widać 😂😁i tak to prawda dystans przychodzi z wiekiem😘 – dodaje inna internautka.

I tego się trzymajmy! Wszystkim życzymy takiego dystansu, a Joannę Koroniewską pozdrawiamy!

scena z: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA