Irina Shayk (33 l.) od kiedy rozstała się z Bradleyem Cooperem wydaje się rozkwitać. Modelka wygląda rewelacyjnie i zachwyca swoją smukłą sylwetką. Widać, że wyluzowała na urlopie i odsłoniła więcej ciała niż zwykle.

WOW! Irina Shayk wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Te kozaki podkreśliły jej długie nogi (ZDJĘCIA)

Irina Shayk kusi w przykrótkich spodenkach

Irina wypoczywa w słonecznym Miami. Modelka wybrała prostą stylizację składająca się z białych spodenek marki Levis, które odsłoniły jej jędrne pośladki. Zestawiła je z krótkim, czarnym topem na cienkich ramiączkach. Włosy związała w wysokiego koka.  Musimy przyznać, że Irina prezentuje się na tych zdjęciach obłędnie. W porównaniu do swoich koleżanek z branży modowej Shayk wygląda zdrowo i nie jest wychudzona. Mało tego, nie wstydzi się eksponować swoich kobiecych kształtów.

Modelka – od kiedy wyszło na jaw, że przechodzi kryzys w związku – nie schodziła ze świecznika. Życie wystawione na ocenę innych osób musi być naprawdę męczące. Z tego powodu 33-latka postanowiła odpocząć od mediów i zrobić sobie krótkie wakacje. W tym celu poleciała do Miami, gdzie starała się zrelaksować i odpocząć, jednak bardzo szybko wytropili ją paparazzi.

Zdjęcia seksownej Iriny poniżej!

Jak myślicie, z kim zostawiła swoją córkę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Oto najnowsza teoria, dlaczego Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się. Wierzycie w nią?

Irina Shayk idzie na imprezę; ma na sobie BOSKĄ stylizację (ZDJĘCIA)

Irina Shayk odsłoniła brzuszek. Bez Photoshopa nie wygląda już tak idealnie? (ZDJĘCIA)

Irina Shayk

Fot.FORUM/Mega Agency

Irina Shayk

Fot.FORUM/Mega Agency

Irina Shayk

Fot.FORUM/Mega Agency

Irina Shayk

Fot.FORUM/MegaAgency