Iza Kuna wystąpiła na okładce “Gali” z partnerem! Tłumaczą się, czemu od 20 lat nie wzięli ślubu

Izabela Kuna nie chodzi na ścianki i nie rozpowiada o prywatnym życiu. Natomiast aktorka może pochwalić się udanym związkiem. Od 20 lat żyje u boku Marka Modzelewskiego, lekarza, radiologa i autora wielu sztuk teatralnych. Para nigdy nie stanęła przed ołtarzem.

Izabela Kuna i Marek Modzelewski

Dawno niewidziana Izabela Kuna na salonach. Wyszczuplała!

Izabela Kuna i Marek Modzelewski wystąpili na okładce “Gali” i udzielili szczerego wywiadu. W przypadku tej pary jest to bardzo zaskakujące. Zdradzili, czemu nie wzięli ślubu.

Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski – tłumaczy aktorka.

Iza Kuna pozuje w bikini na Zanzibarze. Fanka: „Piękna Ty, a każda zmarszczka to kawałek pięknej historii”

Z kolei Modzelewski cieszy się, że jest z Izą dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą ich przysięgi i podpisane dokumenty. Dodaje:

Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku – przyznaje lekarz. 

Izabela Kuna podkochiwała się w znanym obecnie aktorze. Nie odwzajemniał jej uczuć

Marek Modzelewski, Izabela Kuna Fot. Piętka Mieszko/AKPA
Anna Męczyńska, Izabela Kuna Fot. Podlewski/AKPA
 
6 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Hejka, jakiś czas temu na Onet było o lasce, która schudła powyżej 10 kilogramów w dwa miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej sprawdzić w Google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię oraz coś tam jeszcze poza tym. Jeśli ktoś z postujących tutaj ma jakiekolwiek doświadczenia odnośnie tej diety – proszę o jakieś opinie. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Ona z nim romasowala jak byl zonaty. Prawdziwa z niej kuna xD

Do Ani .S
Nie wiem ale najprawdopodobniej slowo”partnerstwo” jest Ci bardzo obce?!
Byle gowniany papier nie zagwarantuje szacunku,milosci,bliskosci,oddania……..bycie a druga osoba to ciagly proces.
Ale co tu tlumaczyc ,szkoda czasu na te Grazyny,Haliny……

Jemu małżeństwo się źle kojarzy i nie chce, a Ona musi się z tym pogodzic i robić dobra minę Fo złej gry i tak to wygląda…