Jennifer Lopez dostała właśnie wyjątkową niespodziankę od Bena Afflecka, na chwilę przed Walentynkami. Aktorka sezonowego hitu kinowego „Marry Me” ujawniła, że jej chłopak stworzył dla niej spersonalizowany teledysk do jej piosenki „On My Way” z jej nowego filmu „jako wczesny prezent walentynkowy”.

Jennifer Lopez w dresie i bez makijażu

Jennifer Lopez i Ben Affleck

W prawie 4-minutowym teledysku widać różne ujęcia 49-letniego Afflecka i 52-letniej Lopez z ich pierwszego związku w latach 2002-2004 zostały wplecione w oryginalny teledysk Lopez do „On My Way”, którego premiera odbyła się w grudniu zeszłego roku.

Oglądanie tego sprawiło, że pomyślałam o podróży prawdziwej miłości, jej nieoczekiwanych zwrotach akcji i o tym, że kiedy jest prawdziwa, może trwać wiecznie […] To poważnie rozmiękczyło moje serce – wyznała.

Romans dekady

Na początku lutego Lopez wspomniała o planach na Walentynki, które, jak powiedziała, obejmują pójście na mecz Super Bowl: „Myślę, że możemy iść na mecz” – powiedziała podczas występu w programie śniadaniowym „Live with Kelly & Ryan”, zauważając, że „my” to „kilka osób, no wiesz, nasz wewnętrzny krąg”.

Jennifer Lopez po raz pierwszy mówi o Benie Afflecku

Gwiazda nie wdawała się w szczegóły, chociaż powiedziała, że ​​na noc walentynkową ona i Affleck „mają wspólne plany”. „Ale wiesz, nie zamierzam się tym teraz z tobą dzielić!” – zaznaczyła tylko, że na pewno czymś się zaskoczą. Jak widać Benowi się udało!

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. JOCE/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. AUDE GUERRUCCI / Reuters / Forum