Chociaż para nie ukrywa już swojego związku, wygląda na to, że Jennifer Lopez nie jest do końca gotowa ujawnić szczegóły ich romansu. Artystka pojawiła się w programie śniadaniowym Today Show, w którym mówiła o projekcie charytatywnym z Lin-Manuelem Mirandą – singlu do piosenki sprzed 5 lat – „Love Makes the World”.  Niestety prowadząca nie mogła się powstrzymać i zadała jej krępujące pytanie dotyczące jej relacji z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na romantycznym spacerze w Hamptons (ZDJĘCIA)

Prowadząca Today Show Hoda Kotb próbowała wszystkiego, co w jej mocy, aby wydobyć jakiekolwiek informacje z J.Lo. Po kilku minutach rozmowy na temat piosenki i projektu, Hoda przeniosła swoją uwagę na Lopez i jak to określiła na małą „dziewczyńską rozmowę”.

 

„Wyglądasz na szczęśliwą, a znam cię od lat”. Na co Jennifer Lopez odpowiedziała „Jestem szczęśliwa”. Prowadząca ciągnęła rozmowę, „Wyglądasz na szczęśliwszą. Muszę ci powiedzieć, że za każdym razem, gdy widzę zdjęcie ciebie i Bena, mówię: „Ona wygląda na szczęśliwą. Wygląda na szczęśliwszą”. Czy jesteś szczęśliwsza?”.

Alex Rodriguez został zapytany o związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Takich słów NIKT się nie spodziewał

Niestety Jennifer Lopez całkowicie zignorowała pytanie prowadzącej i wróciła do tematu projektu charytatywnego. Chwila niezręczności i śmiech. Nie udało się! Niestety Jennifer Lopez nie dała się podejść i nie wyjawiła nic na temat swojego związku z Benem Affleckiem. Czy doczekamy się kiedyś oficjalnego potwierdzenia? A może rzeczywiście jest to tylko zabieg marketingowy dwóch wielkich gwiazd Hollywood?

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Hamptons fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez na randce z Benem fot. X17 / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck, gdy byli parą

Jennifer Lopez i Ben Affleck, gdy byli parą w przeszłości fot. Reuters / Forum